Nie da się nagrywać większości płyt CD

Witam,mam taki problem z nagrywarka,otóż mam nagrywarkę DVD LG,płyty dvd nagrywają się normalnie,lecz większość płyt CD,które wcześniej mi się nagrywały np. BenQ,Sony to teraz nie da się ich nagrać nagrywarka je widzi,lecz ani system ani nero nie.Płyty CD Think Xtra nagrywają się bez problemu,więc co się stało??czy to coś w moim systemie?? *mam wyłączone autoodtwarzanie,i zastosowałem poprawkę do rejestru,żeby zmieniała się ikonka i etykieta,było opisane jak to zrobić)

A jak na innym oprogramowaniu do nagrywania?

Nero 7 OEM,prubowałem nawet wbudowanym kreatorem Windowsa

Spróbuj zaktualizować firmware: http://www.cdrinfo.pl/artykuly/aktualizacja-firmware/

Mam najnowsze i dalej nic,kupiłem 3 CD Think Xtra, i jak narazie tylko dwie dało się nagrać (druga po długim czasie,pierwsza od razu),zmieniła się poprawnie etykieta i ikonka napędu,przy innych płytach tylko etykieta i nie da się ich nagrać :frowning: ,trzecia płyta CD Think Xtra raz łapie a raz nie albo trafiam na felerne płyty,albo system się już psuje (10 miesiecy nieformatowany) albo nagrywarka szwankuje,może się zakurzyła

Może to być spowodowane aktualizacjami IMAPI do tych wersji gdzie można z poziomu windowsa nagrać płyty dvd i blu-ray??,(aktualizowałem od razu jak wyszło)płyty cd nagrywam żadko więc nie wiem od jakiego czasu to się dzieje

Ewentualnie w poniedziałek zapytam w serwisie komputerowym,który mi kompa składał,ile kosztuje czyszczenie Nagrywarki DVD,bo od dnia kupna nie był jeszcze ani razu czyszczony