Nie da się pobierać plików przez przeglądarkę

Witam.

Podstawowy błąd to niemożność pobrania plików przez przeglądarkę. Program OTL musiałem pobrać na innym PC i przenieść na pendrive-a. Nie mogłem pobrać najnowszej javy, ale gdy otwarłem starą wersję to sama się pobrała (nie przez przeglądarkę). Wyjątek to załączniki mailowe która się pobierają. Problem dotyczy mozilli, IE oraz opery, na innych nie sprawdzałem. Sprawa wygląda tak. Klikam na zapsz plik i w menadżerze pobierania w mozilli jest opis, błąd, potem klikam 2 razy na plik i się on pobiera, ale nie da się go otworzyć, a gdy klikam PPM na niego to przycisk otwórz okno zapisu jest nieaktywny, tak jakby pliku nie było w ogóle. Kolejny problem to dziwne foldery na dysku D typu 7dce5786c9eefeef3c68d8507535 które są puste albo z plikami mrt.exe, mrtstub.exe i plikiem .req. Zrobiłem czyszczenie ccleanerem. Na dysku jest Avast w najnowszej wersji i nic nie znalazł, ale nie pozwalał uruchomić programu OTL (uruchamiał go w trybie sandbox po czym wyłączał go). Podczas skanowania OTL-em 4-5 razy wyskoczył komunikat Windowsa - brak dysku czy coś takiego.

Logi:

http://wklej.to/jwq60

http://wklej.to/Q5iid

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Nie widzę abyś miał VTune, to pozostałość, czy jak? Zobacz ten post [http://www.fixitpc.pl/topic/4703-wolno- … __p__34475](http://www.fixitpc.pl/topic/4703-wolno-chodzacy-komputer/page view findpost p 34475) punkt 2

Brak raportu Gmera instrukcja http://www.fixitpc.pl/topic/60-diagnost … u-rootkit/

Sorry, że tak długo, ale to nie mój komputer i teraz mam do niego dostęp dopiero. Właśnie się roi raport Gmer, ale zamieściłem już wykonane skrypty w OTL.

http://www.wklejto.pl/123843

Edit:

Raport Gmer

http://wklej.org/id/742651/

To nie był skrypt dla Ciebie tylko pytanie czy to pozostałość, bo jeśli tak to będziemy usuwać skryptem.