Nie da się w żaden sposób usunąć Java


(Maciej910) #1

Witam.Przychodzę z pewnym problemem,a mianowicie z tym,że nie mogę całkowicie pozbyć się javy.

Podczas gdy chciałem ją usunąć w panelu sterowania wyskoczyła taka informacja:

"Funkcja,której próbujesz użyć znajduje się w niedostępnym zasobie sieciowym.Kliknij przycisk OK,aby spróbować ponownie lub wprowadź alternatywną ścieżkę do folderu zawierającego pakiet "jre 1.6.0_26-c-l.msi" w polu poniżej.

Potem wchodzę w C:\Users\Mojanazwa\AppData\LocalLow\Sun\Java i rzeczywiście jest tam folder skojarzony z tą nazwą pliku ale w tym folderze nie ma tego pliku.Postanowiłem wiec usunąć jave ręcznie trochę "kiepskim" sposobem a mianowicie :

PPM-Usuń-opróżnij kosz.Próbowałem usunąć wpisy rejestru ale nie da sie ich usunąć (automatycznie się tworzą tuż po odświeżeniu).Próbowałem też nadpisać program instalacją nowszej wersji,ale podczas instalacji wyskakuje ten sam wyżej wymieniony błąd.Przywracanie systemu,czyszczenie rejestru różnymi programami nie poskutkowało.Co jeszcze mogę zrobić?Szukałem w internecie tego brakującego pliku ale go nie ma nigdzie.

P.S : Sory,że zakładam kolejny temat,ale to z prostej przyczyny,takiej ,że nikt nie zagląda w tematy oczekujące na pomoc gdzieś na drugich stronach.


(Marek Krakus) #2

Spróbuj użyć programu JavaRa


(Frog) #3

seitas , popraw tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie.


(Maciej910) #4

JavaRa już próbowałem... i nic.


(Dobrol) #5

Może tutaj znajdziesz rozwiązanie:

http://www.java.com/pl/download/help/re ... remove.xml


(Maciej910) #6

Robiłem to co tam opisali , ale wpis w Dodaj/usuń programy nadal jest.Ponadto opisane tam porady dotyczą systemów od win 95 do XP a ja mam 7.