Nie da sie wejść przez www do setapu reutera AR-7084A?

Edimax ADSL 2+ Broadband Router, 1xAnnex A (RJ11), 4xLAN [AR-7084A]

Kupiłem nowy reuter /modem Edimax AR-7084A

Udalo mi sie za pierwszym razem skonfigurować do pracy z Neostradą.

Po kilku godzinach można stwierdzic,ze sprzęt pracuje dobrzei bez błedów.

Chcialem wejsc jednak w setap reutera w celu przejrzenia pozostalych dostepnych opcji.

Mimo ,iz sprzet pracuje dobrze I bezproblemowo laczy z internetem, nie pozwala na

Wejcie do setapu sprzetu… Jaka moze byc tego przyczyna ?

Adres wpisuje zgodny z instrukcja podana na dolaczonym CD I wyskauje mi caly czas

pusta strona www I twierdzi, że brak jest polaczenia…

Co robie żle ? Obecnie nie ma specjalnie bólu, ale w przypadku zmiany hasla do neostrady

Moge mieć problem ze zmiana danych … Czekam na poradę…

sprawdź adres bramy domyślnej (połączenia sieciowe, połączenie => stan). To będzie adres routera. Być może jest on inny niż w instrukcji.

a może podczas wchodzenia do setapu trzeba odłaczyc kabel TPSA ., bo wtedy gdy sprawdzałem miał podłączony kabel telefoniczny i normalnie pracował w sieci ?

a jak sprawdzic adres bramy -> przyznaje,ze jesten w tym cienias…

jeśli masz XP, wchodzisz w połączenia sieciowe z menu start, następnie klikasz prawym na dane połączenie sieciowe, przez które łączysz się z routerem, i wybierasz stan. Tam będzie podany adres bramy domyślnej.

Spróbuj zresetować router do ustawień fabrycznych i dopiero spróbuj na niego wejść.

a czy może tak byc,że firewall albo antywir mi te adresy zablokowały ?

jak to spradwzić ?

// Połączono posty.

i to bedzie adres reutera?

guliwer

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Proszę również o lekturę tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3t=213590

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Drogi administratorze wg. regulaminu tytuł winien zawierać pytanie…a jak mam zawrzeć

moje pytanie skoro nie mieści sie w rubryce…

polskie znaki szwankują - bo i system szwankuje…zatem jeżeli cos nie działa uzytkownicy maja nie prosić o pomoc ?

Podobno o to tu chodzi…

Bardzo proszę nie traktowac tej odpowiedzi jako tzw “pyskowania” , gdyz daleko mi do tego…

tak… to jest adres routera