Nie da się zainstalować kodeków

Mam problem, otóż kiedy chcę zainstalować kodeki K-lite mega codec pack lub real alternative to pod koniec instalacji wyskakuje mi okienko:

33535786.jpg

Nie wiem w ogóle co dalej zrobić…Pomóżcie jak to zainstalować…

instaluj jako użytkownik mający prawa administratora

możesz kliknąć ignoruj, powinno dalej pójść, choć z błędem…

Daj “ignoruj”, mi też to zawsze wyskakuje, ale później i tak wszystko działa więc niema się czym przejmować.

jesli pracujesz na xp i to jest twoj domowy komp to sprobuj sie zalogowac na roota całego kompa czyli jesli właczysz pojawi ci sie ekran powitalny potem pulpit kilkasz na start i wyloguj potem kiedy juz sie wylogujesz naciskasz ctrl + alt + del na chwile puszczasz “del”( reszte trzymasz) i spowrotem naciskasz “del” pojawia ci sie ekran logowania wpisujesz administrator i kikasz enterek wtedy jestes głownym adminem :slight_smile: teraz sprobuj zainstalowac kodeki :slight_smile:

Wystarczyło dać ignoruj bez tego modzenia ale dzięki za ten 2 sposób również. A mam inny problemik z kodekami. Mam plik muzyczny o rozszerzeniu MPEG layer 3 nie chciało otworzyć, ściągnąłem kodeki z tej strony: http://www.darmowe-kodeki.pl/mpeg-layer3-kodek.html specjalne na te rozszerzenia ale nadal nie chodzi… Ściągnąć z innej strony czy co??

Zobacz czy w odtwarzaczu w którym odtwarzasz plik MP3 strumień audio jest przekierowany przez direct sound na wyjście Twojej karty dźwiękowej, w ustawieniach powinno gdzieś być. Z moich doświadczeń wynika że pliki mp3 na windowsie działają bez instalacji żadnych dodatkowych kodeków.

Ew. spróbuj odtworzyć plik w programie VLC

Pełna paczka kodeków k-lite megapack

w VLC jest to samo. W ogóle nie ma nawet nazwy utworu w VLC jak i w foobarze…

Mam k-lite mega codec pack…

zobacz czy w dźwiękach (panel sterowania > dźwięki i urządzenia audio) czy masz w zakładkach które tam są ustawione urządzenia wyjściowe domyślne na te z karty dźwiękowej.

Jeśli to nie pomoże to zobacz programem mp3mymp3 czy wykrywa on fale dźwiękową przy puszczeniu odtwarzania np. w VLC

Jeżeli chodzi o nagrywanie i odtwarzanie dźwięku n\to mam na kartę dźwiękową ustawione. Tylko że nie chodzi muzyka tylko z tym rozszerzeniem a mp3 chodzi…