Nie daje się zainstalować DirectX9c

Witam.

Ściągnąłem DirectX9C Redistributable zajumuje on 34.28Mb. Wybieram gdzie się mają rozpakować pliki i się trochę instaluje dopóki nie wyskakuje to " Extracting file is failed. It is most likely by low memory (low disk space for swapping file) or corrupted Cabinet file." Na C w Tempie gdzie go instalowałem mam 3.5GB wolnego.Mam Windows98 ,a mój kolega ma WindowsXPPro i (chyba nie pamieta dokładnie ale mówi że właśnie coś takiego) też mu się pojawia ten sam błąd. Na początku jest chyba w Readme coś takiego: Redistributable Code is identified as all of the files in the following

directory on the DirectX 9.0 SDK CD/Download:

redist/DirectX9/

All files in the above directory must be included in any distribution of

the DirectX 9.0 Runtime with the following exceptions:

  1. ManagedDX.cab may be excluded if support for DirectX for Managed

Applications is not required for your applications.

  1. DirectX.cab and BDA.cab may be excluded if your application is not

supported on version of Windows 95, 98, 98 Second Edition or Millenium.

NOTE:

Installing Managed DirectX requirements

  1. .NET Framework is installed before calling the DirectX setup.

  2. Use “/installmanageddx” command line parameter if using DXSetup.exe

powiem tak ta wersja DirectX jest wersja develeporska (SDK) czyli praktycznie testowa, wiec nie na kazdym sprzecie bedzie dzialac

a co do pliku to widze ze pisze

or corrupted Cabinet file (czyli plik zostal,uszkodzony, jego sgnatura podczas sciagania)

a po drugie

oczysc katalog tymczasowy gdzie zostaje ten DirectX rozpakow. tymcz. a potem spruboj go ponownie zainstalow.

no tak ale kurcze ściągnąłem Colina 5 Demo i wymaga ode mnie tego DirectX :frowning:

dodzik wiem ja narazie rezygnuje z tej wersji sa problemy nawet jak zainstalowlalam to niektore starsze gry zle mi pokazywaly obraz jakies dziwne artefakty odinstalowalam tego DirectX i zostalam przy 9b i znow dziala wszystko :wink: :wink:

Nie jest to żadna wersja deweloperska, tylko finalna:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=147

Dodzik,

Twoje problemy wynikają zapewne z faktu, że uszkodzony został plik

podczas ściągania. Ściągnij jeszcze raz albo zainstaluj starszą wersję

i pobierz uaktualnienieze strony Microsoft.

Ja mam inne pytanko. Jak sprawdzić jakiego ma sie DirectX :?: Bo jakoś nie mogę skojarzyć :smiley:

Możesz oczywiście szukać “ręcznie” w systemie!

Ale najprościej wpisz nazwę w Znajdź i tyle. 8)

Lokalizację znajdziesz w 3 sekundy!

Post.1

dedalus znowu mieszasz wejdz na strone i sam sie przekonasz

on sciagnol ta:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … 4185249413

DirectX 9.0c Redistributable for Software Developers - Multilingual - Polski

czyli developerska nieprawdaz ,a co oznacza jak myslisz (SDK)

mam nadzieje ze wiesz czym sie rozni wersja developerska od finalnej

koncowej :wink: :wink:

tu masz koncowa np.

DirectX 9.0b End-User Runtime

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=pl

i tu (ta sciagnij dodzik) sorry ,ale niezauwazylam tej, bym ci ja od razu polecila

DirectX 9.0c End-User Runtime

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=pl

tez koncowa tylko ze zajmuje

10 KB - 166666 KB

instalowana jest on-line tak jak 9.0b

Post.2

co zrobisz,chyba lepiej miec produkt koncowy niz developerski

narazie jest tak i juz

a moze i to lepiej ze jest on-line zawsze masz najswiezsze skladniki sciagane do DirectX

innego niema niestety koncowego produktu,ja zostaje przy tym i juz pozdro

Post.3

oki dedalus ,ale swoja droga ten Microsoft wypuszcza tyle wersji ze wkoncu niewiadomo ktora jest oki hihi tak jak z SP2 ile oni wypuscili wersji dopuki pojawila sie finalna ,a i tak w takim jak jest teraz stanie nazwac ja moge sobie (candidate release) hiihh

w tym jest ból widziałem to ale nie chciałem tego kurde bo ja chce tak już zeby mi się z dysku instalowało i dlatego wziąłem tego 34.28Mb i ściągałem nie z Microsoft tylko z filemirros jakiegoś serwera. Tak wogóle to mnie denerwują te instalacje przez internet.

Win+R (uruchom) dxdiag i już… :slight_smile:

P.S. Kamcia_18 nic nie mieszam i nie mieszałem. A że Dodzik ściągnął

nie to co trzeba, to już nie moja wina. :stuck_out_tongue:

Dodzik ja ci powiem tyle:

  1. Kup karte nową najlepiej gforce 2.

  2. Ściągnij on linowe directx i go zainstaluj a nie że nie lubisz - nie zawsze dostanies to co chesz:P

No coments :x :x :x :x

Nawet jak Ci się uda zainstalować tego DirectaX to i tak nie odpalisz dema bo poprostu jest to gra tylko na XP,he,he,he

Sam doznałem tego bólu bo mam Windowsa 98 SE(cholera mnie bierze bo mam całkiem niezłe graty) a oni zaczynają pogrywać-a zaczęło się od “DOOMA3”

Ale żeby osuszyć łzy proponuje ściągnięcie dema wyścigów ulicznych "Juiced"Powalająca grafika prawie(jak to ktoś napisał)jak Gran Turismo3

Panie fiesta może gforce 2 nie rządzi???

:shock: :shock: :expressionless: :twisted:

z 2lata temu rzadził, teraz jest to conajwyzej mizerna karta :frowning: niestety

Ja mam GeForce FX 5200 128 DDR.Jest to najtańsza karta z wysokiej półki.FarCry wygląda na niej wyśmienicie a przecież jest to bardzo wymagająca gra.A ponieważ teraz komponenty potaniały bo za GeForce2 MX musiałem wywalić więcej jak za aktualną kartę to można bez drgawek finansowych podrasować kompa.Pamiętam też jak zapłaciłem za Voodoo3 -700 zł!(szok)

chyba ktoś był na dwuletniej hibernacji i parę skoków technolgicznych go ominęło :wink: :wink: :wink: