Nie działa 2 wyjście DVI

Witam!

Kupiłem sobie kabel DVI-HDMI, by podłączyć sobie komputer do TV, ale niestety nie działa. Po podłączeniu go do drugiego gniazda DVI komputer się włącza, lecz bo wczytaniu Windowsa obraz w monitorze zanika (w TV od początku nie było). Kabek działa, bo jeżeli odłączę monitor od pierwszego i zamiast niego podłącze TV to działa, lecz jeżeli podłączę pod drugi to nie… nawet komputer się nie włącza nie ma nawet dźwięku BIOSu, że komputer wystartował pomyślnie…

Czyżby miąłbym popsute te drugie wyjście DVI?

PC jak w podpisie.

Pozdrawiam.

Włącz klonowanie obrazu aby sygnał był na obydwu wyjściach w panelu sterowania nvidia w zakładce konfigurowanie wielu monitorów.

Wyjście jest OK. Gdy odpalasz kompa, w BIOS`ie domyślnie obraz idzie przez oba wyjścia. W momencie wczytywania Windows i sterownika karty graficznej przełącza karta przełącza się na tryb jeden monitor (chyba że wcześniej ustawiłeś w sterownikach “na sztywno” dwa). Gdy chcesz oglądać tylko na TV, zamiast klonowania w panelu sterownika po prostu przełącz się na drugi wyświetlacz,

Gdy mam podłączone obydwa monitory (w końcu TV tez jest monitorem), to po wczytaniu Windowsa obraz zanika. Na obydwu urządzeniach jest czarny ekran.

Podłączyłem jeszcze telewizor trzecim sposobem, poprzez TV-OUT w grafice, oczywiście monitor i TV poprzez HDMI również były połączone, lecz niedziałały, to obraz miałem na tym TV-Out, po otwarciu konfiguracji wielu monitoriów miałem tam owe 3 urządzenia, ale po ustawieniu klonowania (czy dowolnej innej opcji) by obraz był na monitorze i HDMI, ekran staje się czarny.

Zastanawia mnie dlaczego komputer nie chce wystartować, gdy podłącze TV albo monitor pod DVI2 w grafice. W ogóle nie ma piknięcia BIOSu…

Gdy podłącze pod DVI1 wszystko gra.

Dodane 18.12.2011 (N) 14:00

Wie ktoś o co tutaj może chodzić? Nawet, gdy instaluje Sevena, to po tym jak instalator załaduje sterowniki graficzne, to obraz zanika.

Grafika walnięta? ;(