Nie dziala BattleNet pomocy!

Mam problem z grą diablo2. Moge sie logowac na battlenet, ale gdy chce stworzyc/dolaczyc do gry to zawsze pojawia sie komunikat ze “nie udalo sie dolaczyc do gry”. Wiecie dlaczego??

Wiemy, lagi na Battlenecie. Próbuj dalej, albo spróbuj później. Ewentualnie zmień krainę.

Może masz CD-KEYa, który jest w użyciu, a jeśli masz oryginała to lagi, lagi i jezcze raz lagi !!

Gdyby miał CD-Keya, o jakim piszesz, to wogóle by go nie wpuściło na Battlenet.

Qrde wszystko chodzilo spoko przez 2 lata tylko teraz cos sie dzieje. Mam ten motyw juz od 3 tygodni. Byłem u admina sieci oblukac czy porty sa odblokowane i wszystko jest tak jak ma byc. Może lepszy bedzie Windows 98??

Zmiana systemu nic ci nie da. Wina leży po stronie Battlenetu. Niestety, ich serwery często się nie wyrabiają. Zresztą, sprawdź na innych krainach,powinno być inaczej. Tu niestety nie ma reguły. Często siedzę na US East i bywają momenty, kiedy mam dosyć, bo albo też nie mogę się dołączyć, albo mnie wywali z gry.

Nurtuje mnei jeszcze jedno kwestia. jeśli mam LAN’a to ciekawe czy firewall u admina na kompie może mi to blokowac??