Nie działa Bearshare

Witam

Mam problem, ponieważ nie moge nic ściągnąć z Bearsharea bo nie może się połączyć. Kiedyś działał mi ale póżniej zrobiłem formata kompa i dupa. Czy może ktoś wie co się stało.?? Internet mam Lan połączony za pomocą kabla sieciowego.

Screen:

ba8e7174d14bb56fm.jpg

PS: Jeśli to nie ten dział prosze modernatorów o przeniesienie.

a od jakiego operatora masz internet? TP, NETIA, Radiówka, Lokalny internet?

jeżeli masz radiówke/internet lokalny na 99% masz zablokowane porty i nie da rady ściągać…

Mam internet osiedlowy, jak wchodze w połączenia sieciowe to mi pisze Połączenie lokalne czyli internet lokalny. A wcześniej nie miałem takiego problemu i normalnie sciągałem.

Może po prostu twój Administrator dopiero teraz wpadł na pomysł żeby zablokować porty.

Ale mi niedziałał dopiero po formacie.

Może miałeś inne ustawienia programu, nie wiem jak tam BearShare działa-port, ograniczenie wysyłania/pobierania aby nie brał całego łącza.

Albo może w ogóle spróbuje LimeWire czy FrostWire także działają na sieci Gnutella z niej dawno temu korzystałem i później zrobili czy rozpowszechnili tego BearShare i było o jaki “fajny” program ^^ oprócz wirusów to może był i fajny bo po Polsku i szybko ściągał(kwestia sieci).

FrostWire i LimeWire mi działają, wszystko się normalnie sciąga a w BearShare nie chce się nawet połączyć. Jest ktoś na tym forum kto ściąga z bearshare.??