Nie działa część mapy w gta IV

Witam, mam problem z gta IV a mianowicie, na drugiej wyspie gdy w jade w zachodnią część wyspy to wyskakuje błąd i gry sie wyłącza, niestety nie pisze co to za błąd bo po dzwięku błędu gra sie wyłącza i tyle, co mam zrobić ? Gra co prawda nie jest moja ale pożyczona od kolegi i oryginalna. Podczas instalacji wyskoczył jakiś błąd ale dałem “próbuj ponownie” I sie jakoś zainstalowało, instalowałem kilka razy i za każdym było to samo. Co mam zrobic aby to naprawić, bez tego nie da sie grać bo mam tam do wykonania kilka misi… Za pomoc dziękuje i pozdro…

Płytka uszkodzona/napęd stary i nie odczytuje lekko zarysowanej płytki.

P.S. Jak w GTA 4 wykonuje się “misie”?

No literówka mała :-), a co do napędu to mam go dopiero rok, a nie dało by sie skopiować ręcznie mapy z dvd na dysk do odpowiedniego pliku gdzie są zapisane mapy ?

Szczerze mówiąc to nie wiem gdzie one są, ale jeżeli wiesz jak nazywa się ten uszkodzony plik, to po prostu wpisz w windowsowej wyszukiwarce plików. I wtedy spróbuj w internecie znaleźć sam ten plik do ściągnięcia.

Tylko właśnie niestety nie wiem :frowning:

Zainstalowałeś Rockstar Games Social Club?

Podczas instalacji gry sam sie zainstalował…

Piratom nie pomagamy :evil:

Wróc z nowym, zakupionym przez siebie egzemplarzem…

spróbuj przeczyścić napęd i płytkę

Przy instalacji gry (nie swojej, piractwo, nie ładnie [-X ) wywalało Ci błędy, najwyraźniej któryś plik z teksturami nie skopiował się odpowiednio albo z CRC, w taki przypadku musisz grę odinstalować i zainstalować z płyty oryginalnej i nie porysowanej do tego stopnia że wyskakują błędy odczytu danych z płyty.

Dalszych instrukcji nie udzielę, ze względu na to że za grę nie zapłaciłeś.

Jak masz porysowaną tą płytę to przegraj ją na jakąś inną i będzie git. Program do tego przydatny

Ciekawe jak ją przegra, jeżeli jest tak porysowana że przy instalacji wywala błędy i gra się nie instaluje prawidłowo?? Heh, ludzie, troche pomyslunku :stuck_out_tongue_winking_eye:

A gdybyś miał swojego oryginała, to poleciłbym Ci ew. jeszcze abyś z neta ściągnąć grę i tak zainstalować. Ale że niestety to pożyczone…

Chyba że aż tak porysował…

Gwoździem przejechał po niej?

Polecam jakiś program CD Recovery Data i dużo wolnego czasu może Ci się poszczęści i “załata” te pliki.