Nie działa Facebook ( brak wirusa )


(Nana2594) #1

Wiem, że już kilka osób poruszało ten temat ale mam problem z facebookiem. Nie mogę w ogóle włączyć strony w żadnej przeglądarce, a jak już się uda zalogować to nic więcej nie można zrobić. Raz udało się zalogować i normalnie działał, ale gdy próbowałam się wylogować zaciął się skrypt ( w Mozilli Firefox wersja 12.0 ) i od tamtego czasu znów nie działa. Mam Windows XP oraz antywirusa AVG wersja 2012.0.1913 . Nie miałam żadnej wiadomości typu "hi" od znajomego, nic nie klikałam podejrzanego. Antywirus nie wykrył również żadnych wirusów, złośliwego oprogramowania itp. Bardzo proszę o szybką pomoc!

PS. Wszystkie inne strony działają.


#2

nana2594 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Spandau) #3

Z tego co widzę to nie jest wina infekcji. Zresetuj dns http://technet.microsoft.com/pl-pl/libr … 10%29.aspx Start - Uruchom wpisujesz cmd i Enter W linii komend wpisz ipconfig /flushdns i Enter Restart komputera.

Użyj Security Check [http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnost#entry9515](http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/page p 9515#entry9515) Uaktualnij to co wskaże program


(Acorus) #4

A masz zainstalowany Service Pack 3 ?


(Nana2594) #5

W logu nakazało uaktualnić Windowsa XP z Service Pack 2 do Service Pack 3.

Na koniec chciałabym przeprosić za zamieszanie w postach, ale jestem tutaj nowa i dopiero uczę się redagowania ich. Obiecuję , że następnym razem będzie dużo lepiej.

Dziękuje za pomoc i proszę o zamknięcie tematu.