Nie dziala Firefox i zaczyna zawieszac sie IE

No to ciekawe, testowałem tą opcję i jakoś zakładki nie wyparowały ale mniejsza z tym. Co z Twoją usterką, nadal jest ??

ale ja jestem glu…wlasciwie przyjelam ze to tryb awaryjny,bo nie mam zakladek,ale nigdzie nie widze napisu “tryb awaryjny”,jaka to ciemna masa dla mnie ten komputer,zanim cos rozwiaze to sie namecze niesamowicie :oops:

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 19:27 został dopisany post przez janta

no widzisz a mi wyparowaly,niektorzy sa zdolni :slight_smile: Firefox otwiera sie normalnie az sie boje go zamknac zeby znowu nie miec problemow

Jezeli chodzi o zakladki to moze moich nie ma bo starego Firefoxa odinstalowalam i zainstalowalam na czysto nowego tzn Firefox 3,to moze byc przyczyna braku zakladek

Bardzo dziekuje za pomoc wszystkie wskazowki byly bardzo pomocne,sama bym zginela i nie dala bym sobie rady,nie dosc ze wszystkiego ucze sie na googlach czasem prosze o pomoc (jak nie znajduje odpowiedzi sama)na forum.Na dodatek mam Viste,ktorej nie znalam i do tego w jezyku ktory znam baaaaaaaardzo slabo,jeszcze raz dziekuje.

Zapomniałem, że masz Vistę, jeżeli tak to wcześniej pomyliłem się z tym:

Na Vista ten folder znajduje się w:

C:\users[nazwa_użytkownika]\AppData\Roaming\Mozilla\Profiles[nazwa_profilu][losowe znaki].slt\

Jak będą jeszcze jakieś problemy to śmiało pisz na tym forum, pomożemy :slight_smile:

Dzieki,zakladki sa juz na miejscu i ja w koncu wracam do Firefoxa :slight_smile: jak bede miala problemy to na pewno sie odezwe,kila razy mialam problem i zawsze na tym forum uzyskalam pomoc,nawet nie wiesz jak sie ciesze ze znowu mi komputer normalnie pracuje i na dodatek znowu sie kila fajnych rzeczy nauczylam :smiley: temat mozna zamknac.Pozdrawiam wszystkich.