Nie działa funkcja 3D Vision na Windows'ie 7 64-bit

(NezY Aka Derp) #1

Witam mam problem z funkcją 3D Vision.Mianowicie po zaznaczeniu w panelu sterowania NVIDIA ‘‘Włącz stereoskopowy obraz 3D’’ otwiera się chyba ta funkcja 3D po czym ma brak odpowiedzi i znika a ‘‘Włącz stereoskopowy obraz 3D’’ odznacza się co może być przyczyną ? Specjalnie żeby ktoś pomógł nagrałem film : https://www.youtube.com/watch?v=8Iv-t-JQ9n8&list=UUphfPvI1mF82mkyx1uD9NJw 

(Indy) #2

Przydałoby się więcej informacji, np. czy to pierwsza próba uruchomienia 3D Vision na komputerze, czy chcesz to załączyć po aktualizacji sterowników.

Rozumiem, że docelowo chcesz mieć 3D Vision Discover, bo z filmu wynika, że żaden ekran 3D nie został wykryty.

To co się dzieje na filmie, to pewnie w tle siedzi zawieszony kreator albo test 3D Vision. Kiedyś chyba też mi się to działo.

Zacznij od ponownej instalacji sterowników z zaznaczeniem “czysta instalacja”. Chyba, że masz jakieś swoje profile 3D Vision i nie chcesz ich stracić.

Po instalacji restart i spróbuj ponownie odpalić kreatora 3D V.

No i moglbys napisać, co to za sprzęt i wersja sterowników bo dawno nie widziałem opcji 3D Vision Discover, gdy nie jest podłączony ekran 3D