Nie działa funkcja Live Update w Norton Antivirus po SP2

Mam problem. Zainstalowałem SP2 i teraz nie działa mi funkcja Live Update w Norton Antivirus. To znaczy, że nie znajduje żadnych uaktualnień wirusów, coć takie są wydane przez Symanteca

Usunięto skutki zacięcia

Asterisk

Napisz:

Masz Firewalla ??

Masz oryginalną wersję czy ściągniętą, a może piracką ??

Jaki masz Windows

Wyłącz caps lock!!

Witam - tez mam taki problem. Może ktoś podpowie.

spróbuj odinstalować całego Nortona i zainstalować jeszcze raz!!

Nie mow tak narazie zanim nie napiszą :

Masz Firewalla Pytajnik

Masz oryginalną wersję czy ściągniętą, a może piracką Pytajnik

Jaki masz Windows

Wyłącz caps lock Wykrzyknik

Mam wersje ściągniętą z netu. Mam ZoneAlarm i mam windowsa xp professional

Shark zajmij się czymś innym niż bezsensowne nabijanie postów!! od kilku dni kelpiesz co popadnie!! :evil: a ja staram się pomóc jak moge więc jak ci nie pasuje to zachowaj to dla siebie :!: :!: :!:

PS sorki za OT

Zobacz ile mam postów :? Po co bym miał nabijać posty :-x

Najpierw trzeba wiedzieć co kolega ma na kompie, jakiego firewalla używa itp …

hiroaq wylącz firewalla i sprobuj …

jak juz to zrób tak:

masz SP2 i chyba nic w nim nie zmieniałeś !!

Daj spokój :smiley: takie zarzuty stawiaj na PW,

gdzie jest najlepsze ich miejsce

że tak powiem poniosło mnie!! ale i tak nie zmienię zdania!! sorki za OT :x

Widać, że jesteś dobrym człowiekiem i przeprosiłeś … :smiley:

Bo są tacy obywatele na forum (nie będę wymieniał)

hiroaq musisz sciagnac do Norton Antyvirus UPDATE pod SP2

lub cala wersje programu

podajac swoj login i haslo innej rady niema

pozdro

Nie dotyczy to bron Boze mnie (NORTON :-x ), ale wszedlem i zobaczylem, ze mam tę zaporę wlaczona i mam dodatkowego firewall’a od ladnych paru miesiecy…

Czy to zle ?? Jak sie nic nie dzieje, to jest sens wylaczania ktoregos z tych firewalli ?? No i po co z czegos rezygnowac ?? :clever:

Mam pełną wersję Notrona. Co, jak mószę ściągnąćz SP2??? Jak wyłącze Zone Alarm to teżnie działa! !!

Mam pełną wersję Notrona. Co, jak mószę ściągnąćz SP2??? Jak wyłącze Zone Alarm to teżnie nie działa! !!

Dobra, dosyc tego, metoda prob i bledow…

Wylacz calkowicie tego Twojego Zone Alarma, a kazdy inny uzytkownik niech wylaczy swojego firewalla programowego, jesli masz SP2 to wylacz zapore wbudowana w SP2, czyli:

start/ustawienia/panel sterowania/centrum zabezpieczen/zapora systemu windows/przelacz na wylacz.

Mozliwe, ze masz tak jak ja, czyli 2 firewalle, jesli tak jest to wylacz je obydwa w czasie updatowania tego Nortona, i kazdy kto ma taki problem niech tesh tak zrobi i zobaczy czy cos to daje.

Jesli nic to pisac, sie pomysli dalej :-x

Wiem co to znaczy nie moznosc sciagania baz wirusow przez swoj antywirus, wiec wspolczuje ! :slight_smile:

czasem mogą byc komplikacje. Nie myśl, że przez to bedziesz bezpieczniejszy.

Bralem pod uwage to, ze moze sie ze soba krzaczyc, ale firewall w SP2 ma dodatek przy sciaganiu pliku z danej strony (z dobreprogramy.pl tez :smiley: ) pyta sie czy jestem pewny, ze chce to pobrac. Jest to opcja, ktorej nie mam w SPF 5.5, a ktora powoduje, ze niczego niechcianego nie sciagne w tle.

Zatem jesli sie nie krzaczy (poki co), czy jest cos jeszcze na “nie”, abym to mial jedynie 1 firewall ??

Thx za kazde slowko w tym kierunku !

A zaraz potem:

Śmierdzi mi tu piractwem :P:P:P.

Topic zamykam radź sobie sam :evil: :evil: :evil:

Topic z problemem Madzi wydzielono.