Nie działa funkcja Live Update w Norton Antivirus po SP2

(system) #1

Mam problem. Zainstalowałem SP2 i teraz nie działa mi funkcja Live Update w Norton Antivirus. To znaczy, że nie znajduje żadnych uaktualnień wirusów, coć takie są wydane przez Symanteca

...............................

Usunięto skutki zacięcia

Asterisk

(Dragonlnx) #2

Napisz:

Masz Firewalla ??

Masz oryginalną wersję czy ściągniętą, a może piracką ??

Jaki masz Windows

Wyłącz caps lock!!

(Maximus35) #3

Witam - tez mam taki problem. Może ktoś podpowie.

(Duch) #4

spróbuj odinstalować całego Nortona i zainstalować jeszcze raz!!

(Dragonlnx) #5

Nie mow tak narazie zanim nie napiszą :

Masz Firewalla Pytajnik

Masz oryginalną wersję czy ściągniętą, a może piracką Pytajnik

Jaki masz Windows

Wyłącz caps lock Wykrzyknik

(system) #6

Mam wersje ściągniętą z netu. Mam ZoneAlarm i mam windowsa xp professional

(Duch) #7

Shark zajmij się czymś innym niż bezsensowne nabijanie postów!! od kilku dni kelpiesz co popadnie!! :evil: a ja staram się pomóc jak moge więc jak ci nie pasuje to zachowaj to dla siebie :!: :!: :!:

PS sorki za OT

(Dragonlnx) #8

Zobacz ile mam postów :? Po co bym miał nabijać posty :-x

Najpierw trzeba wiedzieć co kolega ma na kompie, jakiego firewalla używa itp ...

hiroaq wylącz firewalla i sprobuj ...

(Duch) #9

jak juz to zrób tak:

masz SP2 i chyba nic w nim nie zmieniałeś !!

(Asterisk) #10

Daj spokój :smiley: takie zarzuty stawiaj na PW,

gdzie jest najlepsze ich miejsce

(Duch) #11

że tak powiem poniosło mnie!! ale i tak nie zmienię zdania!! sorki za OT :x

(Dragonlnx) #12

Widać, że jesteś dobrym człowiekiem i przeprosiłeś .... :smiley:

Bo są tacy obywatele na forum (nie będę wymieniał)

(Xiao19) #13

hiroaq musisz sciagnac do Norton Antyvirus UPDATE pod SP2

lub cala wersje programu

podajac swoj login i haslo innej rady niema

pozdro

(Adi171717) #14

Nie dotyczy to bron Boze mnie (NORTON :-x ), ale wszedlem i zobaczylem, ze mam tę zaporę wlaczona i mam dodatkowego firewall'a od ladnych paru miesiecy...

Czy to zle ?? Jak sie nic nie dzieje, to jest sens wylaczania ktoregos z tych firewalli ?? No i po co z czegos rezygnowac ?? :clever:

(system) #15

Mam pełną wersję Notrona. Co, jak mószę ściągnąćz SP2???????? Jak wyłącze Zone Alarm to teżnie działa! !!

(system) #16

Mam pełną wersję Notrona. Co, jak mószę ściągnąćz SP2???????? Jak wyłącze Zone Alarm to teżnie nie działa! !!

(Adi171717) #17

Dobra, dosyc tego, metoda prob i bledow...

Wylacz calkowicie tego Twojego Zone Alarma, a kazdy inny uzytkownik niech wylaczy swojego firewalla programowego, jesli masz SP2 to wylacz zapore wbudowana w SP2, czyli:

start/ustawienia/panel sterowania/centrum zabezpieczen/zapora systemu windows/przelacz na wylacz.

Mozliwe, ze masz tak jak ja, czyli 2 firewalle, jesli tak jest to wylacz je obydwa w czasie updatowania tego Nortona, i kazdy kto ma taki problem niech tesh tak zrobi i zobaczy czy cos to daje.

Jesli nic to pisac, sie pomysli dalej :-x

Wiem co to znaczy nie moznosc sciagania baz wirusow przez swoj antywirus, wiec wspolczuje ! :slight_smile:

(boczi) #18

czasem mogą byc komplikacje. Nie myśl, że przez to bedziesz bezpieczniejszy.

(Adi171717) #19

Bralem pod uwage to, ze moze sie ze soba krzaczyc, ale firewall w SP2 ma dodatek przy sciaganiu pliku z danej strony (z dobreprogramy.pl tez :smiley: ) pyta sie czy jestem pewny, ze chce to pobrac. Jest to opcja, ktorej nie mam w SPF 5.5, a ktora powoduje, ze niczego niechcianego nie sciagne w tle.

Zatem jesli sie nie krzaczy (poki co), czy jest cos jeszcze na "nie", abym to mial jedynie 1 firewall ??

Thx za kazde slowko w tym kierunku !

(fiesta) #20

A zaraz potem:

Śmierdzi mi tu piractwem :P:P:P.

Topic zamykam radź sobie sam :evil: :evil: :evil:

Topic z problemem Madzi wydzielono.