Nie działa heelshare

witam

mam taki problem : zaczęło sie od tego że chciałem obejrzeć program na tvnplayer.pl ale wyskakiwało mi okienko że mam zagraniczne IP (korzystałem z IE i Mozilli) myślałem że to wina tvnplayer’a pare dni później chciałem coś ściągnąć z heelshare i tam wyskakiwał mi taki komunikat : “We are sorry, but HellShare is unavailable in Greenland” no to już sie wkur### i sobie sprawdziłem na stronce ripe.net mój adres ip no i przy country widnieje skrót PL sobie myśle ja pier### dlaczego nie działa mi tvnplayer i heelshare

Dzisiaj zainstalowałem GoogleChrome i tam o dziwo tvnplayer działa normalnie więc myślałem że heelshare też będzie ale kur## nie działa dalej wyskakuje We are sorry, but HellShare is unavailable in Greenland jak moge na to poradzić?

PS.

Sory że sie tak rozpisałem ale musiałem wszystko dokładnie opisać

damianokt , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Sprawdź ustawienia połączeń w IE i w Firefoksie. Być może masz ustawione proxy. Poza tym, czy używasz jakiś programów do zachowania prywatności albo masowania ruchu i w jaki sposób łączysz się z internetem? Pozdrawiam.