Nie dziala internet (zółty wykrzyknik)


(Rafalszczubelek) #1

Siema mam internet i CP router edimax lt-6408n a modem mf669 i routem podłaczony jest pod komputer za pomoca kabla  a modem wpiety jest w router. a mianowicie jak wyłacze sprawdzanie aktualizacji w Operze to internet bardzo długo sie łaczy. a jak włacze aktualizacje to po właczeniu opery zaraz startuje internet i działa.      i tak wepne router do sieci i np chcem właczyc inna przegladarke to za cholere router  nie chce sie połaczyc z siecia.  pisze trwa identyfikacja. dzwoniłem do CP i oni nie sa w stanie mi nic pomoc na gwarancji sprzetu oddac nie moge bo jak by na to nie patrzec to sprzet działa.  pomozecie cos z tym zrobić? ????

 

pisze z tel tak wiec sory za błędy

 

Tak jest jak by aktualizacja opery wymuszała działanie internetu. teraz tez właczyłem kompa i w prawym rogu mam wykrzyknik na żółtym tle . Jak tylko odpaliłem opere to wykrzyknik znikł i net zaczął działać.


(roobal) #2

rafalek9119 , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich liter diakrytyzowanych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż). Proszę poprawić swoje posty oraz tytuł wątku, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.


(roobal) #3

Korzystasz z Opery Turbo? Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

Przy wyłączonej Operze.

ipconfig /all

Przy włączonej Operze.

ipconfig /all

Wyniki wszystkich poleceń wklej w tagu code (możesz użyć przycisku z ikonką dwóch nawiasów ostrokątnych na pasku narzędzi edytora postu) lub na stronę http://wklej.org i podaj tu tylko link.