Nie działa klawiatura w trybie awaryjnym

j.w

co robic? chce pisac polecenie w weirszu polecen a klawiatura w ogole nie działa,nie palą się swiatelka nic.

po pierwsze jaki system operacyjny? po drugie jaka klawiatura, jak podłączana do komputera?

Moja klawiatura jest pod USB i nie działa w trybie awaryjnym. Podłączyłem z wejściem PS i było OK.

Musisz poszukać w BIOSie opcji wykrywania klawiatury USB poprzez BIOS,a nie system. Obawiam się, że do BIOSu, też nie możesz się teraz dostać z tej klawiatury. Będziesz musiał skorzystać z klawiatury PS2.

system XP proffesional.

a klawiatura jest taka: http://www.nokaut.pl/klawiatury/klawiatura-easytouch-et-269.html

nie mam pojęcia jak jest podłączona nie znam się za bardzo :frowning:

prawdopodobnie system w trybie awaryjnym nie ładuje sterowników do usb… rozwiązaniem jest tradycyjna klawiatura…

:frowning: ech… to może powiecie mi jak mam usunąć takie paskudztwa jak ibm00002.dll ibm00003dll itd. zagniedźiły mi się w program files/common files/microsoft shared/web folders

poradzili mi zebym usunela to paskudztwo przez wiersz polecen trybu awaryjnego ale znowu klawiatura mi nie dziala :frowning:

Leti pisze:

Możesz skorzystać z klawiatury ekranowej:START>URUCHOM>osk>OK

Mogłeś jesz podać, że plik osk.exe znajduje się w folderze X:\Windows\System32, bo jeśli nie działa normalna klawiatura, to w Uruchom nic nie wpisze. :slight_smile: