Nie działa leser w A4tech X-750BF

Witam. Posiadam myszkę A4Tech X-750BF i wczoraj włączam komputer i nie mogę ruszyć myszką. Przyciski działają normalnie, sterowniki zainstalowane, próbowałem zmieniać rozdzielczość al to też nic nie pomogło. Co można na to poradzić?

Nic nie grzebałem w niej - porostu poszedłem na obiad,a komputer przeszedł w stan hibernacji, a jak wróciłem to myszka już nie działała - wracam, poruszam myszką a tu nic, więc kliknąłem LPM i pojawił się pulipit z nieruchomym wskażnikiem:(

POMOCY:(

pewnie sie po psuła, podłącz inną…

ten a4tech poprawnie działa u mnie nawet bez sterowników…

A jakie masz wejście? Klasyczne czy USB? Bo jak USB, to spróbuj podpiąć pod inne wejście, albo odłączyć i znowu podłączyć myszkę.

Swoją drogą, fajna myszka ;p

Klasyczne wejscie mam. Jednak wyglada mi to na awarie gryzonia;( Jakies pomysly jeszcze?

Laser po prostu nie świeci:( Dostałem podpowiedź, aby wyczyścić kompa i laser - zrobić to? Nie wiem po co komputer,ale laser może wyczyszcze:)

Pomóżcie,jakies pomysły?

Laser jest nie widoczny, gołym okiem w przypadku tych montowanych w myszkach innych nie widziałem.

Mam tą samą myszkę i nic tam się nie świeci oprócz diody informującej o wielkości DPI.

Ale niby ten Twój komp dalej w hibernacji jest? To może go zresetuj i gryzoń będzie działał ? :stuck_out_tongue:

Odłącz i podłącz z powrotem na porcie… Bez paniki.

Jeśli mysz ma max niecałe 2 lata, to proponuję wysłać na gwarancje, z własnego doświadczenia mogę ci tylko zalecić cierpliwość. Serwis moją mysz zdeczka przetrzymał. <-- powinno pomóc

Nie pisałem że stało się to po włączeniu hibernacji.Teraz mam stara myszke. X 750BF podłączałem już kilkakrotnie do klasycznego oprtu, próbowałem też przez USB i nic:( Nie wiem co może pomóc:( Resetowałem komputer, przeinstalowałem sterowniki, podłączam i odłączam i nic;(

Ostatnie rozwiązanie, sprawdź u kogoś czy mysz działa, jeżeli nie to wyślij ją na gwarancję jak masz, a jak nie to sprezentuj sobie nową :slight_smile: