Nie dziala mi kamerka w laptopie Toshiba equium

(Agatapiet) #1

Witam, mam laptop Toshiba z Windows Vista,mam problem z kamerka wbudowana w laptopa- dziala tylko przy uruchomieniu skypa, nie ma jej na pasku narzedzi-byla jak kupilam laptopa po uaktualnieniu Visty znikla, prosze o pomoc dzieki

(metiu) #2

Możesz podać jakieś szczegóły laptopa? Jaką Toshibę kupiłaś (model i numer)? Generalnie może to być jakiś problem ze sterownikami bądź oprogramowaniem do kamery. Proponuje wejść na stronę supportu Toshiby i tutaj poszukać jakiś nowych sterowników/programów dla Twojego laptopa (znalazłem coś takiego - może przyspieszy to poszukiwania

(Agatonster) #3

agatkamilka

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Agatapiet) #4

Przepraszam za pisownie ale sie spieszylam, niestety nie posiadam polskch znakow gdyz mam angielska Viste. Pisze do Was pierwszy raz i z gory przepraszam za bledy Mam laptop Toshiba Equium P-200-178 czy ktos moze mi pomoc?

agatkamilka

Gwoli ścisłości - zalecenie tyczyło nie tylko poprawy pisowni, która nawet przy Viście anglojęzycznej nie stanowi szczególnego problemu, ale również - przede wszystkim, poprawy tytułu tematu na konkretny, a to rownież zignorowałaś, wiedząc że

Mając na uwadze fakt, że jesteś nowo zarejestrowaną Forumowiczką, ponawiam raz jeszcze - dostosuj temat do zaleceń, w przeciwnym wypadku cytowane powyżej stanie się faktem.

Agaton

(Szczuply_NH) #5

agatkamilka , kosz możesz przywrócić kliknij prawy przycisk myszy na pulpicie :arrow: personalizuj :arrow: po lewej stronie masz zadania wybierasz zmień ikony na pulpicie :arrow: zaznacz krzyżykiem kosz

Co do kamerki nie zmieniałaś nic w msconfig w zakładce uruchamiania?

Sprawdź na dysku C czy nie masz katalogu Toshiba.

Tutaj masz oprogramowanie do kamerki.

Camera Software