Nie dziala mi kamerka w laptopie Toshiba equium

Witam, mam laptop Toshiba z Windows Vista,mam problem z kamerka wbudowana w laptopa- dziala tylko przy uruchomieniu skypa, nie ma jej na pasku narzedzi-byla jak kupilam laptopa po uaktualnieniu Visty znikla, prosze o pomoc dzieki

Możesz podać jakieś szczegóły laptopa? Jaką Toshibę kupiłaś (model i numer)? Generalnie może to być jakiś problem ze sterownikami bądź oprogramowaniem do kamery. Proponuje wejść na stronę supportu Toshiby i tutaj poszukać jakiś nowych sterowników/programów dla Twojego laptopa (znalazłem coś takiego - może przyspieszy to poszukiwania

agatkamilka

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przepraszam za pisownie ale sie spieszylam, niestety nie posiadam polskch znakow gdyz mam angielska Viste. Pisze do Was pierwszy raz i z gory przepraszam za bledy Mam laptop Toshiba Equium P-200-178 czy ktos moze mi pomoc?

_____________________________________________

agatkamilka

Gwoli ścisłości - zalecenie tyczyło nie tylko poprawy pisowni, która nawet przy Viście anglojęzycznej nie stanowi szczególnego problemu, ale również - przede wszystkim, poprawy tytułu tematu na konkretny, a to rownież zignorowałaś, wiedząc że

Mając na uwadze fakt, że jesteś nowo zarejestrowaną Forumowiczką, ponawiam raz jeszcze - dostosuj temat do zaleceń, w przeciwnym wypadku cytowane powyżej stanie się faktem.

Agaton

agatkamilka , kosz możesz przywrócić kliknij prawy przycisk myszy na pulpicie :arrow: personalizuj :arrow: po lewej stronie masz zadania wybierasz zmień ikony na pulpicie :arrow: zaznacz krzyżykiem kosz

Co do kamerki nie zmieniałaś nic w msconfig w zakładce uruchamiania?

Sprawdź na dysku C czy nie masz katalogu Toshiba.

Tutaj masz oprogramowanie do kamerki.

Camera Software