Nie działa mi karta graficzna!

Ostatnio byłem wymienić sobie chłodzenie na karte graficzną !!

Skoro na zintegrowanej ci chodzi, a na radku nie to wiadomo że karta kopnięta

Co do sterowników to google -> ASrock K7S41GX+drivers

No dobra… Jak ja oddam do serwisu a mam zmienione chłodzenie na inne, to nie mam czasem juz po gwarancji??

Złączono Posta : 07.10.2007 (Nie) 14:54

sterowniki do karty graf nic nie dają:/

Wszystko możliwe,załóż oryginał chłodzenie i serwis co oni na to, jak coś powiedź że tylko wymieniałeś pastę na GPU na lepszą.

A jak nie mam tego chłodzenia orginalnego:)

To pytaj w serwisie co oni na to.

a ja mam pytanie…

Jesli zakładał mi to informatyk… Moge jechać do niego i postawić mu warunek, ze jesli zakładał mi to a to się zrypalo przez nie całe 3 dni, gdzie komp tylko chodzil maks 3-5 godzin dziennie, to że ma mi oddać kase całą, albo połowe??

Złączono Posta : 07.10.2007 (Nie) 15:24

w końcu to jesgo winna… On zakładał… Ja nic potem nie ruszałem! !!

Masz na to papier że on ci to zakładał? Pewnie taki z niego “informatyk” domowy tzn bez żadnego serwisu itp

nie mam papieru… !!

No tak możesz go zakapować na policje ale wtedy za kartę ci kasy prawie na pewno nie odda :stuck_out_tongue: Ewentualnie z mojego doświadczenia tacy domowi spece mają full pirackiego oprogramowania tak więc kolejny hak :slight_smile: Ale ja ci polecam z gosciem spokojnie pogadać nie mieszać do tego policji bo karty i tak nie odzyskasz.

Jasne, że pogadam… !!

Używke 9600pro na allegro można za 70-80zł kupić

Ale po co mi używka, sorko ta jest nowa i nawet dobra… W gry nie gram:) no chyba że powiecie mi że jeśli niee gram to zintegrowana wystarczy:):slight_smile: A własnie UBUNTU będzie chodził pod zintegrowaną kartą(chodzi mi o prace komfotową:) :slight_smile:http://www.proline.pl/shop.php?prodid=G … 00+256+AGP