Nie działa mi przełączanie użytkowników

Nie ma tej opcji w ogóle w menu jak najadę na tą strzałkę.

Sprawdź jeszcze, czy za pomocą kombinacji klawiszy Win + L się uruchomi.

Sprawdzane też nic!! ctrl+alt+del też. Jest tylko zablokuj zamiast przełącz

Nie mam pojęcia. Moim zdaniem wpłynęła na to któraś z aktualizacji, tylko która.

A czemu podejrzewasz Realtec HD Audio Drivers?

Reinstal nic nie pomaga… omg aktualizacje to blokują ale po co!! Komuś to działa, ale na windows 7 z sp1? Nie mogę odinstalować go, bo mam zintegrowany z płytą.

Rozumiem,że jeśli chodzi o przeinstalowanie to sterowników od dźwięku, tak? Jeżeli masz SP1 dla 7 zintegrowany od razu wraz z instalacją systemu i od samego początku z jego korzystania nie było problemu, to sądzę, że coś w systemie się namotało. Ja sam miałem nieco inny problem, tylko z Centrum zabezpieczeń - nie mogłem go w żaden sposób włączyć. Wyskakiwał komunikat, który to uniemożliwiał. Miałem już formatować PC, bo nawet nikt nie potrafił mi pomóc. Ale wyczaiłem na forum, w dziale Bezpieczeństwo speców od OTL i dzięki ich pomocy udało się naprawić ten błąd. Jeśli chcesz, napisz na PW, to podam Ci kilku takich userów. Najlepiej załóż temat w dziale Bezpieczeństwo i wstaw co tam potrzebne zgodnie z Regulaminem.

Nie ma potrzeby bawić się otlem i tego typu softem. Do swierdzenia obecności wirusów równie dobrze wystarczy choćby nawet doktor web curelt, albo jakiś antywirus, chociaż ja uważam, że lepiej użyć doktorka, bo miałem przypadek, że antywirus nie znalazł infekcji, a dokor web curelt znalazł, albo antywirus wykrył infekcję, ale nie mógł sobie z nią poradzić. Zresztą moim zdaniem jest to bardzo wątpliwe, że to jest wina infekcji, tylko systemu, ale jak już wspomniałem, skoro qwaler , uważa się za najmądrzejszego i w bardzo głębokim poważaniu ma moje porady, to ja nie mam zamiaru tracić swojego jakże cennego czasu i sugerować cokolwiek… Wolę już ten czas poświęcić innemu użytkownikowi, który doceni chęć pomocy i w miarę możliwości rozważy moje sugestie…

Jejku już pisałem o tym że nie uważam się za najmądrzejszego i sprawdzam wszystko. Tamto to są tylko moje opinie i jak nie chcesz nikt nie każe ci nic pisać. Napisałem też że mam coś takiego po aktualizacjach. 0 programów tylko windows update w którym coś blokuje. Uważasz że po formacie kiedy nic się nie uchowało mogę mieć wira?