Nie działa mi radio na GG

Witam!

Od dłuższego czasu nie działa mi radio na GG.Instalowałam na wszystkie sposoby Winamp:lite,full,polski,angielski,bez agenta.Oczywiście za każdym razem cały go odinstalowałam.GG też kilka razy.Na koniec instalowałam na nowo system.I dalej mi nie gra.Kiedyś mi grało,ale nie potrafię powiedzieć w jakich okolicznościach przestało mi grać,wydaje mi się ,że gdy pobrałam aktualizacje Winampa,wtedy zaczął się problem.Teraz gdy próbuję słuchać radia ze strony GG to pokazuje się ramka Winampa z prośbą o podanie nazwy użytkownika GG i hasła,po wpisaniu na dole pojawia sie ramka Winampa “koniec odtwarzania” i znika.Inne stacje z Winampa mi grają,tylko nie zGG.Co jest grane,myślałam,że format coś pomoże.Acha nawet zmieniłam adres GG po formacie.

Używaj Screamer Radio ma dużo dużo bogatszą kolekcję stacji radiowych http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … adio+0.3.8

firewall może ci blokować dostęp do radia a co do samego radia to lepiej urzyć jakiegoś innygo programu specjalnie do tego stworzonego tak jak napisał kukacz ,

Wyłączyłam na chwilę firewall i dalej nie działa mi radio na GG.Mam tam swoje ulubione stacje. :frowning:

może masz przeciążone łącze internetowe napisz w jaki sposób łączysz sie z internetem oraz jaki masz transfer w testerach prędkości np. tym

Dzięki za zainteresowanie.Posiadam internet z kablówki o takich parametrach:DS 1mb, US 256mb,coś takiego.A co do tego testu to nie wiem gdzie go zrobić,tzn może go już zrobiłam bo pokazywały się dwie kolumny,które się wznosiły do góry,ale nie wiem czy to był właśnie ten test,no i jak go odczytać.Kiedyś to radio mi grało.Zastanawiam sie jeszcze czy to nie wina antywirusa GDATA,bo dochodzę do wniosku ze jak miałam inny to mi to radio działało.Nie wiem czy to może być przyczyna?

Test prędkości możesz zrobić tutaj: http://speedtest.net/

Wybierasz serwer domyślny (zaznaczony na pomarańczowo) lub najbliższy Twojej miejscowości. Czekasz, aż test zakończy się i pojawi się nowy ekran. W tabelce zostanie wyświetlony wynik download oraz upload.

wyszło tak:download 16279 kb/s,upload 251 kb/s