Nie działa mi rapGET

wszystko działało, teraz kilka dni nie korzystałem. Chce coś sciągnąć i cały czas są te niebieskie zegarki (sciagam z premium)

Też miałem taki problem.

Wejdź na stronę rapidshare.com, zaloguj się na swoje konto premium, kliknij przycisk Options, następnie z podanego tekstu skopiuj numer, który zaznaczyłem na czerwono ( oczywiście ty będziesz miał inny).

Potem wystarczy w RapGecie wpisać jako login ten numer, który skopiowałeś a w polu hasło, twoje hasło :wink:

no tak mam cały czas

witam.

ja mam wlasnie ten sam problem. jeszcze wczoraj rapget smigal mi jak zwykle. popoludniu byla awaria neta lecz po jej naprawie rapget wogole juz nie chce sciagac plikow. probowalem wrzucic inna wersje 1.40, wersje 1.36 i efekt jest ten sam. na konto premium normalnie sie zaloguje, limitu nie mam przekroczonego, przez opere moge normalnie na premium pliki sciagac a rapgetem od wczoraj nie. czy ktos wie cos na ten temat co moglo sie z rapgetem stac ze przestal sciagac z rs premium??

A normalnie przez przeglądarkę ściąga?

Edit: Sory, nie doczytałem posta.

Jak limitu nie masz wyczerpanego i dobrze wpisałeś wszystkie dane to nie wiem naprawdę co jest grane. Może RapGet ma jakieś odchyły, spróbuj przez inny program ściągać np. FlashGet.

12.jpg

zaznaczcie tak i smiga

pozdrawiam