Nie działa "Mój komputer"

Witam

Od pewnego czasu występuje u mnie pewien poważny problem, polegający na tym, że po wejściu do “Mój komputer” nic się nie wyświetla. Jest tylko animacja latarki i klepsydra, jakby cały czas coś się ładowało. Jednak z czasem nic się nie pojawia i nie mam możliwości podglądu swoich dysków - ekran pozostaje pusty.

Co może być tego przyczyną? Przeskanowałem system antywirusem, jednak nic nie znalazł.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Na początek odłącz wszystkie dyski przenośne na USB i napędy CD. Potem zobacz, czy wejdziesz, może coś blokuje.

Czy Masz zainstalowane jakieś kamery, telefony, daemon toola?

Daj log z combofixa: viewtopic.php?f=16&t=36654 (zapoznaj się z zasadami wklejania logów na forum).

Odinstalowałem Daemona i Alcohola, odłączyłem skaner i jak na razie wszystko śmiga jak powinno. Mam nadzieję, że tak zostanie. Dziękuję za porady i pozdrawiam :slight_smile:

Wcześniej też mialeś podłączony skaner, deamona, i alcohola? Czy po podłączeniu Skanera tak się zaczęło dziać? Po instalacji któregoś z programów? Nie musisiałeś usówać 2 programów, trzeba było po kolei, i sprawdzać który to powodował, jak zaden to wina skanera.