Nie działa nasza-klasa.pl

Witam. Od tygodnia nie działa mi portal nasza-klasa.pl. Inne strony działają bez zarzutu. Co może być przyczyną?

jaka przeglądarka? Sprawdź czy adres nasza-klasa.pl nie został dodany do filtru zawartości

Jest wiele możliwości, na początek przeleć komputer tym programem CCleaner.

Przeglądarka: Opera

Może Twój firewall blokuje połączenie. Spróbuj go wyłączyć i zobacz czy to pomoże. Jeśli tak, to musisz po prostu dodać adres serwera naszej klasy do listy wyjątków w firewallu.

Pozdrawiam

Zrobiłem to co polecił marchewkowypotwór i zero efektu.

Czy problem powtarza się kiedy korzystasz z innej przeglądarki? Możesz też spróbować przeinstalować operę i użyć ccleaner.

Ale macie problemy … :expressionless:

  1. Użyj CCleaner’a.

  2. Zresetuj system.

  3. Zainstaluj Firefox 3.5.5.

  4. Sprawdź.

Super, tylko po co powtarzasz rady, które wcześniej podało już kilka osób…

Co do problemu to spróbuj jeszcze przeskanować komputer antywirusem i antyspaware.

Zobacz na IE.

Może też blokada strony przez rodziców jak jesteś osoba niepełnoletnią.

To nie wchodzi w rachubę.

Co ciekawe, próbowałem wejść z laptopa połączonego z tym samym Livebox’em co komputer i też nie poszło.

Sprawdziłem firewalla, przeskanowałem CCleanerem i programem antywirusowym. Sprawdziłem w IE i Firefoxie. Zero efektu… Już nie wiem co się mogło stać.

Spróbuj zresetować liveboxa i jeszcze raz zainstalować oprogramowanie do niego na kompie. Ostatecznie możesz też przywrócić ustawienia fabryczne swojego liveboxa.

Pozdrawiam

A gdzie ja powtórzyłem czyjeś rady? ;]

nakio13 ,

Zajrzyj jeszcze tu.

Na początek odinstaluj, przeczyść system i zainstaluj ponownie oprogramowanie/sterowniki do liveboxa.