Nie działa opcja 'Uruchom jako...; hibernacja'

Witam,

Po ostatniej reinstalacji systemu (Windows XP Pro SP3) mam same problemy, a mianowicie nie działa mi opcja uruchamiania instalatorów z konta o ograniczonych prawach jako administrator (PPM | Uruchom jako…). Kończy się komunikatem 8752a91759e87cc2m.jpg. Oczywiście konto administratora ma hasło. Kolejny problem dotyczy wszelkich stanów wstrzymania i hibernacji. Tym razem nie kończy się błędem, ale tym że jeśli, np. zahibernuję komputer to on zamiast się potem wyłączyć, włącza się ponownie… Dokładniej wygląda to tak: wybieram opcje Hibernacja, wyświetla się ekran z napisem “Hibernowanie” z paskiem, który się przesuwa do przodu, a potem komputer “wyłącza się” na mniej niż 1sek. po czym włącza się, tak jakbym wcisnął włącznik :o Potem kończy się takim komunikatem: c7474fcd61b7d7d5m.jpg. Myślałem, że problemy rozwiążą najnowsze aktualizacje, sterowniki itd. ale nic nie pomogło, a mi już się skończyły pomysły.

Gdyby komuś to coś pomogło to mam płytę główną Asus P5B.

Jeśli ktoś zna rozwiązanie problemu to proszę o pomoc. Dodam tylko, że przed formatem wszystko było w 100% OK, a system był instalowany z tej samej płyty…