Nie działa Program USB Notebook dla pendriva PQI U350


(Wega29) #1

Witam i desperacko proszę  o pomoc .Wyczerpałem już wszystkie możliwe sposoby. Byłem w kilku firmach naprawiających sprzęt komputerowy , u informatyków w mojej firmie , pisałem równiez na support do firmy PQI Group , wszystko na nic . Nie jestem informatykiem i proszę Was o wyrozumiałość w moim laickim opisie .

Ale  o co chodzi ?

Mam pendrive PQI U350 w którym jest zainstalowane oprogramowanie USB Notebook Professional. Pendrive jest stary ma ok. 8 lat, ale wszystko działało ok , do teraz.

Przy próbie otwarcia programu hasłem // hasło jest poprawne i zostaje przez program przyjęte// ukazuje się komunikat : “Progrem USB Notebook przestał działać. Program przestał działać poprawnie z powodu wystapienia problemu.System Windows zamknie program i powiadomi Cię , jeśli istnieje rozwiazanie.”

Nie moge otworzyć programu i tym samym korzystać z danych w nim  zawartych,  a są tam sprawozdania , kwartalne i roczne bilanse i bardzo dla mnie ważne  zestawienia i dokumenty . Bardzo proszę o pomoc,   ******************

 

Kolego - deklarację zapłaty za pomoc kieruj do firm wyspecjalizowanych - udział w temacie na forum wyklucza taką możliwość.

 

Przepraszam , nie wiedziałem , ale problem pozostaje i bardzo proszę o pomoc.


(Agatonster) #2

wega29

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(drunkula) #3

Możesz napisać co to za oprogramowanie? Kto jest producentem? Google twierdzi, że nie zna takiego programu.