Nie działa Program USB Notebook dla pendriva PQI U350

Witam i desperacko proszę  o pomoc .Wyczerpałem już wszystkie możliwe sposoby. Byłem w kilku firmach naprawiających sprzęt komputerowy , u informatyków w mojej firmie , pisałem równiez na support do firmy PQI Group , wszystko na nic . Nie jestem informatykiem i proszę Was o wyrozumiałość w moim laickim opisie .

Ale  o co chodzi ?

Mam pendrive PQI U350 w którym jest zainstalowane oprogramowanie USB Notebook Professional. Pendrive jest stary ma ok. 8 lat, ale wszystko działało ok , do teraz.

Przy próbie otwarcia programu hasłem // hasło jest poprawne i zostaje przez program przyjęte// ukazuje się komunikat : “Progrem USB Notebook przestał działać. Program przestał działać poprawnie z powodu wystapienia problemu.System Windows zamknie program i powiadomi Cię , jeśli istnieje rozwiazanie.”

Nie moge otworzyć programu i tym samym korzystać z danych w nim  zawartych,  a są tam sprawozdania , kwartalne i roczne bilanse i bardzo dla mnie ważne  zestawienia i dokumenty . Bardzo proszę o pomoc,   ******************

 

Kolego - deklarację zapłaty za pomoc kieruj do firm wyspecjalizowanych - udział w temacie na forum wyklucza taką możliwość.

 

Przepraszam , nie wiedziałem , ale problem pozostaje i bardzo proszę o pomoc.

wega29

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Możesz napisać co to za oprogramowanie? Kto jest producentem? Google twierdzi, że nie zna takiego programu.