Nie działa Snapchat w zrootowanym systemie

Ja pobierałem stąd : https://androidfilehost.com/?fid=817550096634777108
I tak wolę ten moduł do Xposed ,ale nadal nie mam pojęcia o co chodzi z tym snapchatem. Mam kolegę on ma androida 5.1.1 ,sam mu roota robiłem też SuperSu i jemu normalnie działa ,nie kumam…

a odinstalowałeś swoje supersu przed instalacją magiska?

Tak tym plikiem zip w sensie w tym poradniku jest co podał kolega https://www.androidexplained.com/switch-supersu-magisk/

Chyba znalazłem naprawę tego problemu ,spróbować? https://www.youtube.com/watch?v=y25e72ktkSI W sumie nie wiem po co ,bo to i tak nie jest zależne od roota :smiley: Wiecie może od czego to może być zależne?

Ja bym naprawił i wykorzystał możliwość magiska do ukrywania root przed upierdliwymi apkami. :slight_smile:

Ale ten moduł do Xposed nie wystarczy? Mi pasuje nie jest jakiś skomplikowany :slight_smile: . Przy okazji ,założyłem nowe konto Google ,stare usunąłem z telefonu i zalogowałem się na nie ,pobrałem Snapchata ,schowałem roota ale nie tylko dla Snapchata jeszcze dla aplikacji sprawdzającej roota ,zrestartowałem telefon i dałem te uprawnienia - Niestety nic nie pomogło-czyli root i konto google wykluczamy, macie jeszcze jakieś pomysły?


Mi się wydaje ,że wina jest gdzieś w systemie ,bo u kolegi działa ,ta sama wersja SuperSu ,on ma androida trochę starszego ,ale o tym już pisałem wyżej.

To nie wina kont Google. To może być wina chyba w samym snapchacie, a właściwie w serwerach snapa…

Zalogowałem się w tym momencie bez problemu i podałem kod weryfikacji z sms. Czyli może być coś z twoim systemem. Reset ustawień fabrycznych pomoże?

Hmmm może dlatego ,że mam system nieaktualny :open_mouth: Teraz sprawdziłem i jest dostępna aktualizacja.


Zrobię i dam znać :slight_smile:

Pytanie czy przejdzie. Bo masz root.

Powinno ,bo gdy wszedłem w ustawieniach w aktualizowanie to wyskoczyło okienko ,że system jest zmodyfikowany czy coś takiego i żebym spróbował to zrobić za pomocą tego oprogramowania.

No… Snapchat działa lecz już nie mam roota no i twrp też… dasz jakiś poradnik jak zainstalować twrp a potem roota znaczy z rootem nie wiem jak jest ,ale pokaże screena z Root Checker Pro ,ale apka SuperSu została

no po kolei co mam zainstalować bym poprosił jakieś poradniki pod mój telefon ,tylko żebym tej aktualizacji nie stracił.

Czy możesz odinstalować tego supesu teraz ? Pytam, bo nie raz można po update, a nie raz po ustawieniach fabrycznych po update.

W sensie aplikację ? Jeżeli tak to mogę.

Tak. Chodzi o apke. Wywal ją. Sprawdź jak telefon będzie się sprawować po update. Z oryginalnym oprogramowaniem.

Nie rozumiem czemu mam sprawdzać jeżeli snapchat działa?

Skoro działa, to czemu kaszanić rootem? Zaraz luknę za poradnikami, bo na razie ich nie widzę.

Musisz zrobić Unroot, zainstalować snapa i się zalogować i dopiero zrootować telefon. Jak się wylogujesz lub odinstalujesz aplikację będziesz musiał całą czynność powtarzać od nowa. W Snapchacie jest zabezpieczenie takie samo jak na przykład w Pokemon Go by nikt nie mógł nagrywać snapów (choć i tak się da nawet bez roota, logika snapchata)

Po prostu chciałbym mieć root ,jest mi potrzebny do wielu rzeczy, dobra czekam :slight_smile: