Nie działa Snapchat w zrootowanym systemie

Z sammobile pobrać rom?

Polecam czysty bez śmieci operatora rom xeo


To jest czysty rom Poland.

1 polubienie

To spróbujemy.

O ile ktoś genialny rozważy nie robić root. Chyba, że to spróbować z magisk.

Odina użyć najnowszego? 3.12.7 . Dobra już flashuje ,zobaczymy co z tego będzie. Po tym mam jeszcze flash twrp i w twrp magisk?

Magisk wg instrukcji. Ale jak będzie działać, to po co kombinować? Sam widzisz, jakie modyfikacje są kruche…

1 polubienie

https://android.gadgethacks.com/how-to/magisk-101-install-magisk-root-with-twrp-0179668/ To?

TWRP szukasz pod swój model telefonu, a Magisk najnowszy (16x), link do github dałem wcześniej

1 polubienie

Udało się .Dziękuję, rozumiem ,że teraz mogę schować roota przed tym snapchatem tak dla bezpieczeństwa?Były tam jakieś problemy w twrp ,ale ogarnąłem :slight_smile:

Magisk ma jakąś tam funkcję, co oszukuje apki i myślą, że nie masz root.

1 polubienie

Fakt ,jest taka.

Dobra to tyle ,dzięki a wiesz może o czymś takim jak Shadowban na Facebooku?Pisałem o tym na forum ,ale nie dowiedziałem się dokładnie?

Pierwsze słyszę o tym.

A to szkoda w skrócie mówiąc - Do jednej osoby osoby wysyłam wiadomość i jest tylko wysłana do innych dostarczona ,osoba ta jest online cały czas praktycznie. Piszę jej na osi czasu/komentarzu to tylko ja to widzę (bo testowałem z kolegą). Ale nadal nie wiem czy to jakaś blokada ,ale chyba nie bo jak by mnie zablokowała to bym nie mógł w ogóle do niej wysyłać wiadomości :thinking: Może wiesz o co chodzi?

Chodzi ci o coś takiego? Ładnie opisane, jak sprawdzić:

A to ciekawostka:
https://www.bluebrand.pl/blog/social-media/139-case-study-8-sposobow-usuwania-shadowban-na-instagramie.html

Chyba nie bo nie używałem hashtagów i w dodatku dotyczy to Facebooka a nie Instagrama + dotyczy to tylko jednej osoby.

Jednej osoby? A twój znajomy mógł coś napisać do tej osoby?

Właśnie nie… też miał to co ja ,ale normalnie widziałem jak ta osoba pisała komentarze gdy ją ktoś gdzieś oznaczył itd.

Ale jeszcze kolejna osoba mogła normalnie do niej napisać była wiadomość dostarczona … może ta osoba (do której wiadomość jest tylko wysłana) zaznaczyła po prostu opcję “ignoruj wiadomości” lub coś innego?