Nie działa strona i forum

Witam, otóż przeglądam czasem forum: http://www.sfd.pl i dziś cały dzień mam problem, otóż wyświetla mi się następujący komunikat:

Server Error in ‘/’ Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a tag within a “web.config” configuration file located in the root directory of the current web application. This tag should then have its “mode” attribute set to “Off”.

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the “defaultRedirect” attribute of the application’s configuration tag to point to a custom error page URL.

Chciałbym wejść także na stronę: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ lub www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp która także mi nie działa.

Czy wie ktoś czym jest to spowodowane oraz jak to usunąć? Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu.

Mi strony działają.

Spróbuj jeszcze raz, albo “spłucz” DNS-y.

ipconfig /flushdns

Nic nie pomogło, strony dalej nie działają. Nikt nie wie jak można to usunąć? Dziś pierwszy raz pojawił mi się taki problem, nigdy wcześniej go nie miałem, a dostęp do sfd jest mi dosyć potrzebny.

ja w firefox 3 mam białą stronę w obu trzech przypadkach…

Tak, gdy wchodzę na sfd też mam białą stronkę, ale gdy próbuję wejść w jakiś dział poprzez zakładkę to wyskakuje mi taki błąd. Czy to wina mojego komputera, czy wina strony?

no chyba komputera nie skoro ja mam tak samo…

zwłaszcza, że

Dodane 23.03.2011 (Śr) 21:30

@kurak111 na kulturystykę da sie wejść na strony bez www na początku. Coś im się popierniczyło w ustawieniach domeny pewnie…

@T00kson

To żart prawda ?..

U mnie na Firefoxie 4.0 i Win 7 x64 Wszystkie strony się wczytują, wraz z zakładkami, gdy na nie klikam.

nie słyszeliście nigdy powiedzenia: takich dwóch jak was trzech to nie ma ani jednego? :roll:

no to dziwna sprawa… sprawdziłem z ciekawości na telefonie i na opera mobile forum działa…

A nikt nie wie co oznacza ten błąd który pojawia mi się gdy próbuję wejść - ten z pierwszego postu?