Nie działa strona na ADSL

Witam wszystkich na forum,

Mam do was ogromna prośbę. W czasie studiów gdy używam internetu z UPC to na moim laptopie strona internetowa polskiego radia (głównie zależy mi na czwórce) działa bez zarzutu. Bez żadnych problemów mogę oglądać radio online, słuchać i przeglądać stronę. Gdy wróciłem do domu i dopadł mnie internet ADSL (dawniej Neostrada dziś T-Mobile) strony polskiego radia nie mogę włączyć. Jedynie wchodzi przez stronę antycenzor. Wiecie co może boleć mojego lapka lub internet ze nie działa? Dodam, że i na Neo i na T-mobile nie chodziło i nie chodzi. Próbowałem tez przez Winamp’a odpalić radio i tez klapa. Mam Winde 7

Z tego adresu też nie odtwarza?

program 4

dareox , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

jak z tego adresu nie odtwarza zainstaluj http://www.dobreprogramy.pl/RealPlayer, … 12915.html

Nie żartuj. Do odtwarzania stacji polskiego radia potrzebny jest Windows Media Player, a nie żaden tam RealPlayer który obsługuje inne standardy niż produkt Microsoftu.

To ma być żart ? RealPlayer też można właśnie słucham 4, więc co za problem ? może być np: AIMP3 , Winamp,foobar2000 i wiele innych kto co lubi :slight_smile:

jeśli słucha w przeglądarce a nie działa może brakować tego: http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Med … 12059.html

lub tej wtyczki http://www.dobreprogramy.pl/Silverlight … 17716.html i mamy wszystkie radia świata prawda ? przykład: http://station.ru/OnlyFMPlayer.aspx?sta … l=1&play=1 :stuck_out_tongue:

Skoro działa mu w innym miejscu to nie doszukujmy się problemu po stronie software.

Uruchom wiersz poleceń i wykonaj następujące polecenie

Zrób screena i zamieść tutaj na forum, lub też kliknij prawym przyciskiem myszy w oknie wiersza poleceń, wybierz oznacz, zaznacz wynik polecenia i wciśnij enter, a następnie tutaj na forum nam wklej treść.

Pozdrawiam!

scaled.php?server=580&filename=screenbym.png&res=landing

Czy to przez ustawienia routera WiFi? Dzięki wielkie za zainteresowanie:)