Nie działa update Comodo Dragon-a

Cześć. Występuje u mnie problem z aktualizowaniem wersji przeglądarki Comodo Dragon. Obecnie to jest wersja 29.0.0.0 i gdy wchodzę w menu CD > Comodo Informacje to po chwili sprawdzenia wyświetla błąd Unexpected error: tutaj.

Powinna się w tym miejscu zaktualizować bo wiem, że najnowszą jest wersja 29.1.0.0, a jednak to nie następuje.

Kiedy w Ustawieniach zmieniłem aktualizacje z Automatycznych na Ręczne to po ściągnięciu pliku wyświetla, że:

Pobrany plik nie został prawidłowo podpisany”… i wciąż nie można pobrać tej nowszej.

Co może być przyczyną problemu ? :wink:

Pobierz najnowszą wersję stąd:

http://downloads.comodo.com/dragon/DragonSetup.exe

I zrób instalację nakładkową. Możliwe że z tą nową wersją już nie będzie tego problemu.

Zaktualizowałem już w ten sposób Comodo Dragon, jest dobrze teraz jest najnowsza wersja. :slight_smile:

Zobaczymy, na tę chwilę nie sposób powiedzieć czy następne wersje będą dostępne bez problemów, to się okaże.

Ale czy wiesz skąd te problemy w Comodo ?

I czy lepiej w Comodo pobierać aktualizacje automatycznie czy ręcznie ? :wink:

Edit

Wracam do tematu bo niestety z nowszą wersją sytuacja u mnie się powtarza - wyświetla error o nieprawidłowym podpisie pliku. Zrobiłem już jak poprzednio nakładkę i jest dobrze.

Ale chciałbym zapytać dlaczego tak się dzieje, dlaczego są problemy z aktualizacją Comodo Dragon- a ?