Nie działa youtube

Witam,

mam problem z odtwarzaniem filmów na youtube.pl

Podczas próby otwarcia filmik sie próbuje otworzyć w każdej dostępnej rozdzielczości a na koniec wyskakuje błąd.

System mój to windows 7. Problem ten jest w przeglądarce zarówno IE jak i firefox. W chrome filmy działają normalnie ale chciałbym zeby i w tych działało.

Proszę o pomoc.

nagrałem jak to wygląda

Sprawdź wtyczki głównie flash player. Oczywiście na firefoxie.

http://www.mozilla.org/pl/plugincheck/

Moja propozycja w panelu sterowania otwórz Flash Player sprawdź aktualizacje, jeśli będzie aktualna wersja zainstaluj na nowo Flash Player ze strony http://get.adobe.com/pl/flashplayer/ nie zapomnij wybrać odpowiedniej wersji systemu oraz odznacz McAffe

zrobiłem wszystko co napisaliście czyli:

sprawdziłem==>aktualne

unsunąłem i zainstalowałem od nowa i problem nadal taki sam nic sie nie zmieniło. :frowning:

Dalej proszę o pomoc

Pobrałeś od nowa Flash czy zainstalowałeś tego co miałeś pobranego wcześniej?

Inny jest Flash Player do Firefox a inny do IE.

Jeżeli zaktualizowałeś to sprawdź:

  1. Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

  1. Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT – Ustawienia – odznacz lub zaznacz opcję “Włącz przyśpieszanie sprzętowe”

lw267_Ustawienia.jpg

  1. Sprawdź inne DNS-y:

Google

8.8.8.8

8.8.4.4


lub Open

208.67.222.222

208.67.220.220


  1. Nie pomoże to

przełącz YouTube na HTML5:

http://www.youtube.com/html5

vb212_HTML5.jpg

flash pobrałem od nowa zarówno dla IE jak i FF

uzyłem ccleaner oraz Eusing Free Registry Cleaner

włączałem i wyłączałem przyśpieszenie sprzętowe

DNS mam narzucone przez router

8.8.8.8

8.8.4.4

nie mam mozliwości ich zmiany gdzyż nie mam dostępu do routera. Ale jezelibyłaby to fina dns to i w chromie by nie działało a tam działa.

wersja html5 również wywala się w ten sam sposób

Jakieś sugestie dalej???

jw.

Wyłączaj stopniowo i sprawdzaj dodatki/wtyczki czy nie blokują w tych przeglądarkach…

robiłem stopnioowo po koleii

proponuje jeszcze przeinstalować Firefoxa lub uruchomić bez dodatków ewentualnie przywrócić ustawienia Firefoxa |firefox górny lewy róg > pomoc > uruchom bez dodatków

nie jest to problem tylko FF jak napisałem wyżej tak samo dzieje się w IE

Masz zainstalowane sterowniki do płyty głównej tzw. Chipset oraz odpowiedni Service Pack 1 dla Windows 7?

System 32 bit. czy 64 bit ?

W Menedżerze urządzeń są jakieś żółte wykrzykniki lub znaki zapytania ?

Jaką posiadasz płytę główną, kartę dźwiękową, kodeki ?

Edit:

Odinstaluj Adobe Shockwave Player - użyj CCleaner oraz Eusing Free Registry Cleaner.

Wrzuć screeny z Programy i funkcje.

Zrobiłem wszystko co napisane oprócz

odinstaluj Adobe Shockwave Player

nie miałem zaistalowanego tego programu . Zainstalowałem i … dalej nic wszystko bez zmian nadal nie działa.

Sterowniki wszystkie są zainstalowane. Cały sprzęt wykrSystem to windows 7 64 bit

Dlaczego na Chromie działa a na innych przeglądarkach nie?? Co mają wspólne IE i FF a Chrome kożysta z czegoś innego. Myslę że to jest kluczem do rozwiązania tego problemu.

chrome ma wbudowany flash player, pamiętam jak miałem zainstalowane chrome i ff to miałem problemy z ff, jakoś nie trawiły się te dwie przeglądarki, lecz nie wiem jak to wygląda teraz możesz spróbować odinstalować chrome wyczyścić rejestr i zobaczyć jakie będą efekty.

Polecam instalację FF bezpośrednio ze strony nie po przez wybór przeglądarki które proponuje Microsoft z aktualizacją.