Nie działają mi filmiki na YouTube i bardzo spowolniony internet

Od pewnego czasu nie działały mi filmiki na Youtube i internet słabo chodził.

Raz dostałam powiadomienie “Adobe Flash Player nie odpowiada - Zamknij lub Kontynuuj”.

Odinstalowałam i zainstalowałam na nowo (nowszą wersję) jednak nic się nie zmieniło.

Nadal filmiki na Youtube nie działają,zdjęcia się nie ładują,czasami muszę odświeżać stronę po 3 razy żeby cała się załadowała.

Co mam zrobić?

 

Czasami pokazuje mi się taki komunikat:

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Odinstaluj wszystkie adobe flash player, co tam masz programem, który się nie instaluje http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player-Uninstaller,Program,Windows,33983.html

 

W opcjach folderów/widok odznacz ukrywanie chronionych, odznacz ukrywanie rozszerzeń i zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Wyszukaj adobe flash player w folderach ustawień i usuń, gdy znajdziesz. Sprawdzasz dalej, czy w panel sterowania masz ikonkę adobe flash player. Gdy jeszcze masz, to będzie znaczyło, że jeszcze w folderach ustawień masz folder flash player bez nazwy adobe. Właśnie obecność tego folderu blokuje ponowne zainstalowanie adobe flash player. Po usunięciu tego folderu flash player, gdy już w panelu sterowania nie ma ikonki adobe flash player, wtedy przeczyszczasz system ccleanerem i śmiało pobierasz z pierwszego bezpośredniego linka Wszystkie wersje, adobe flash player. To jest do Chrome, Opery i Firefoxa. Instalujesz. Masz.

http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html

 

Najlepiej, przy instalacji zaznacz, Nigdy nie sprawdzaj dostępności aktualizacji. W przyszłości usuwaj wtyczkę programem adobe flash player uninstallerem i instaluj z dobrychprogramow najnowszą wersję. Gdy zajdzie potrzeba.

Wklej do posta (co przysłałaś na PW) to, co masz zainstalowane, obraz pokazywarka. Ja nie mogę przekazywać jakichkolwiek treści prywatnych. Są wirusy i szkodniki.