Nie działają mi najnowsze gry

Nie działają mi najnowsze gry bo jak je włączam wyskakuje mi błąd aplikacji. Kolega powiedział że to jest od Diretix przeinstalowałem wersję 9.0c i nadal nie działają. Wiem że można sformatować ale nie chce mi się. Może wy wiecie co zrobić żeby działały???

Intel Pentium D805

NVidia 7600GS 256MB

1024MB RAM

Windows HE SP2

Te gry mi nie działają

NFS Carbon Demo

Just Cause

GTA SA SP

A starsze gry normalnie.

Muszę dodać że jakiś 1 miesiąc temu te gry działały

Pozostałe do oryginalne pełne wersje a demo to ściągnąłem w poniedziałek

Tylko nie piszcie że grę ściągnąłem w poniedziałek a działała 1 miesiąc temu, bo ta gra ma bardzo podobne wymagania do NFS MW a ta też nie działa.

Odinstalowałem sterowniki później zrestartowałem kompa i zainstalowałem ponowanie sterowniki uruchomiłem ponownie komputer iten błąd nadal się powtarza

niechce ci sie robic , to nie pograsz proste

A czy format to jedyna wyjście?? :roll:

próbowałeś reinstalke tych gier??

z tego co widze , to tak , moze to jakis syf … daj loga w temacie bezpieczeństwo …

A czy ty tez załatwiasz wszystko co Ci nie działa formatem?? :roll:

krzycho_92 napisz jaki to blad aplikacji, jak nie to dziennik zdarzen

tak format dobry na wszystko - dziwne bo od 2lat formata nie robilem, teraz to trzeba zmienic “dzieci neostrady” na “dzieci formata/windowsa - klik klik”

do mnie bijesz ze ja jak pisze zeby zrobic format , to ja jestem dziecko neostrady albo dziecko formata windowsa ??

bije do wszystkich co maja formata jako zloty srodek na naprawienie czegos w kompie, a ze pojawil sie post z formatem to ja dorzucilem swoje 3grosze, zreszta masz ponad 400 postow to wiesz o czym mowie