Nie dzialaja niektore strony internetowe, czasem gg

hej mam taki dziwny problem, net jest wszystko smiga ok (stronki typu interia i onet bez zarzutu ),

no ale np strona http://www.era.pl oraz kilka innych stronek akurat mi nie chce sie zaladowac chociaz normalnie one dzialaja i sa dostepne z innych komputerow, dziwna sytuacja calkiem zakrecona…

no dodam tez ze gg ostatnio mi tez co chwile nie dziala (chociaz akurat innym dokladnie w tym momencie dziala, net ocyzwiscie wtedy jest)

watpie bym mial te strony poblokowane przez mojego admina

nie wiecie co moze byc tego przyczyna ???

jakies gów…o sie przyplatalo do kommpa czy co ? mam kasperskiego i nic mi nie wykrywa

Masz zainstalowanym jakieś programy dzięki którym można blokować dostęp do stron www?

Korzystasz z firewalla systemowego (on działa na zasadzie: raz go puszczę raz nie :lol: )

Ewentualnie inny firewall czy tego nie blokuje.

Jak nie pomoże: logi hijack i silent do działu bezpieczeństwo (wcześniej przeczytaj przyklejony temat)

Skontaktuj się z adminem sieci.

Z providerem rozmawiałaś???

no wlasnie nie mam zainstalowanego zadnego programu do blokowania stron, z przegladarek mam internet explorera oraz mozille i problem mam taki sam , od niedawna mam taka sytuacje a wczesniej wszystko chodzilo dobrze,

mysle ze moj provider mi nic nie poblokowal … bo po co mialby mi strone np. strone ery blokowac

To może jeszcze przejedź system adaware,spybotem,ewido.

Zobacz na firewale,ustawienia przeglądarek www - może strony zablokowane - zmniejsz zabezpieczenia.

Rzuć okiem na plik Hosts - może są wpisy tych niedziałających stron www,to usuń i zapisz plik.

może nalezy dodać daną strone do zaufanych Witryn :!:

panel sterownia-> Opcje internetowe-> Zabezpiecznia-> Zaufane witryny