Nie działają odnośniki JavaScript, nie można otworzyć adresu URL w żadnej przeglądarce

No dobrze, tylko problem jest szerszy niż ustawienia na moim komputerze, bo serwisant z laptopem podpiętym bezpośrednio do węzła na klatce schodowej miał taki sam problem, jak ja - nie mógł się połączyć ze stroną… Więc to szerszy problem jest… Tak mi się wydaje. Nie wiem, czy jestem w stanie grzebiąc w ustawieniach to zlikwidować. Co do DNS-ów, router pobiera je automatycznie.

Dopóki nie pokombinujesz z manualnulym ustawieniem DNS dla karty sieciowej = pomijając router, i ustawieniami zabezpieczeń dopóty nie dowiesz się czy problem nie leży czasem u Ciebie na kompie (i przy okazji na kompie serwisanta)

Wcześniej pisałem, że wyłączyłem router z trasy łącza i problemu to nie rozwiązało. Próbowałem również na dwóch różnych komputerach + komputer serwisanta i nie działa, natomiast na tych samych ustawieniach przeglądarek ale na modemie gsm połączyłem się normalnie. O tym też pisałem. Serwisant jak był, sprawdził łącze dla różnych ustawień i też to nic nie dało. Próbuję się połączyć z ISP i dowiedzieć czegoś, ale nie odbierają.

Mam wrażenie, mogę się mylić, że problem jest u Ciebie.

Uruchom cmd jako admi i wpisz :

ipconfig /flushdns

Kliknij Enter.

Podłącz bezpośrednio kabel ethernet (RJ45) pod kartę siecową i spróbuj zmiany DNS we właściwościach karty sieciowej = podstawowy adres DNS 8.8.8.8 alternatywny 8.8.4.4 > zastosuj i próba przejścia przez Wybieram. Jeżeli lipa > Zaznaczaj jedne i odznaczaj kolejne protokoły np w Operze i testuj- po każdej zastosowanej zmianie restartuj przeglądarkę. Jaką wersje np Opery posiadasz ? 12.17 ? Jakiś czas temu O miała problem z tymi certyfikatami, nawet na DP występował problem i ten sam kod błędu z Twojego pierwszego posta klik ,równeż Windows miał aktylualizację ROOT certyfikatów - system aktualizowany na bieżąco ?

Łącząc się przez router, który przydziela dynamicznie adres, bramkę i DNS, wyedytowałem tylko ustawienia DNS w systemie na komputerze i wpisałem te Googlowskie (8.8.8.8 i 8.8.4.4). Strona mi się załadowała. Nie udało mi się połączyć z serwisem, mają do mnie oddzwonić, to przynajmniej będę wiedział, co im powiedzieć, może wpadną, dlaczego ten ich DNS akurat w tej lokalizacji i konfiguracji nie przepuszcza tego url…