Nie działająca karta graficzna w grze

Witam. Mam problem z kartą graficzną. Zainstalowałem na laptopie nowe simsy 3. Wszystko ładnie instaluje, wrzucam patcha, odpalam i leci. Kiedy gra jest już włączona, nagle pojawia mi się komunikat o karcie graficznej. Nie pamietam dokładnie co pisało bo pokazywał sie tylko raz, po instalacji. Chodziło chyba o to, że nie znaleziono karty itp. Po chwili gra sie wyłacza. Jednak patrze w menadżer urządzeń i wszystko jest ok. Instalowałem też na drugim laptopie z tym, że wszystko działa poprawnie. Na obu laptopach jest vista. Bardzo prosił bym o pomoc jak to naprawić żeby działało. Z góry dziękuje.

A może sterowniki? Zainstaluj najnowszą wersje sterowników od grafiki. Jeżeli to nie pomoże to są duże szanse że ta gra nie obsługuje akurat tego modelu grafiki zintegrowanej. A po za tym jaka to jest grafika?

SiS Mirage 3 Graphics <-- moze dlatego, ze jakas dziwna ta karta ? Moze byc tak ze gra po prostu “nie toleruje” niektorych modeli ?

koniczek3 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Bardzo możliwie, ale zajmij się tymi sterownikami :slight_smile:

Sterowniki sa aktualne :wink:

Wymagania The Sims 3 - laptop

Procesor:

Windows XP: Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+

Windows Vista: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+

RAM:

XP: 1.5 GB

Vista: 2.0 GB

Grafika:

GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600 128 MB

Więc prawdopodobnie wina karty…