Nie działająca karta graficzna

Witam

Wczoraj grałem na komputerze, następnego dnia gdy go uruchomiłem, włączył się ale nie działał monitor, 3 diody na klawiaturze zaświeciły się i zgasły. Karte graficzną wyjąłem, wyczyściłem i włożyłem do komputera, ale nadal nic. Karta padła, czy da się jeszcze ją uratować?

Karta Graficzna: Asus EAH3850

nie można powiedzieć jednoznacznie że to wina karty graficznej może to być wina innych części w komputerze opisz bardziej szczegółowo co się dzieje jak włączysz komputer, co się świeci czy witraki się kręcą czy głośnik systemowy pika jak włącza się bios, podaj także pełną specyfikacje komputera razem z jego marką i mocą

Wiatraki się kręcą, uruchamia się normalnie tylk monitor czarny i diodyw klawiaturze włączają się na 1sekundę i wyłączają.

Dodane 08.09.2013 (N) 15:01

ADM athlon 64x2 dual

Core processor 5200+

2.69 GHz 1,87 GB RAM

Dodane 08.09.2013 (N) 15:04

Komputer się uruchamia, ma zasilanie graficzne, zintegrowana działa, po odłączeniu karty graficznej Asus EAH3850.

Dodane 08.09.2013 (N) 15:06

Po odłączeniu monitora, na monitorze pojawia się brak łączności.

Czyli, trzeba nową kartę.

Sprawdź swoją dla pewności na innym kompie.

Teraz mam karte zintegrowaną Ati Radeon X1200 Series, i moje pytanie czy na tej karcie mogę grać w lol’a, cs:s żeby nic więcej nie padło, ani nic się nie stało z tą kartą zintegrowaną, ani innymi częściami.

jak wyjmiesz kartę graficzną i będziesz korzystał ze zintegrowanej to nic się nie stanie komputerowi ale z graniem w gry które wymieniłeś może być problem

Ok, dzięki.