Nie działająca mp3 SG-U z Tesco

Witam, ma problem z mp3. Kiedyś bardzo ładnie śmigała, lecz teraz, gdy próbuje ja włączyć zawiesza się na napisie SG-U i nie idzie dalej. Podejrzewam, że trzeba będzie update softu zrobić, lecz nie wiem jak. Szukałem na google i co prawda znalazłem program Mp3 Player Update Tool, lecz on pokazuje tylko komunikat:

Gdy podłączam ją do USB komputer wykrywa ją, lecz gdy chcę otworzyć dysk wienny H: pisze:

Jakby ktoś mógł dać jakąś radę, a jeżeli już to może program do wgywania softu na tą mp3, byłbym bardzo wdzięczny. Amen. :mrgreen: :mrgreen:

wyrzucić kupić nowym player mp3 niekoniecznie w TESCO :stuck_out_tongue:

Niekoniecznie.

Jeżeli odtwarzacz kupiony był nie dawniej niż 2 lata temu, bo na pewno tyle jest gwarancji na taki odtwarzacz, to możesz śmiało jechać (iść) do Tesco i oddać. Zwrócą pieniądze, oczywiście jeżeli to wada produktu i oczywiście, jeżeli posiadasz dowód zakupu (paragon) :wink:

hahahaha dobre dobre,a le sie uśmiałem z sympatico. Takie porady to mi mama radzi aby zrobić tak, a ja potrzebuje naprawde dobrej rady. Może jakiś program do softu?? Bo paragon szlag trafił i nie wiem gdzie jest.

A próbowałeś sformatować ją ? Czasem są śmieszne problemy z błędem odczytu …

Weź Ty się ty z nim nie tułacz tylko kup jakąś porządną MP3 np. Creative MuVo V100 1 GB. Jakość muzy o niebo lepsza od tego Twojego “MP3”

ludzie,wy macie pomuc naprawić ten odtwarzacz a nie radzić by kupił sobie nową,kolega nie prosił o pomoc w zakupie nowego odtwarzacza tylko w naprawie obecnego.Więc po co te teksty?? :?

a czy twój “nędzny” post coś wnosi do tematu ? nic a nic a nic a nic,ot co, takie marne nabijanie postów - badziewia produkcji chińskiej, takie jak to - właściwie nie mają supportu, nie ma do nich flash’y z oprogramowaniem, słowem właściwie nie są naprawialne. skoro autor postu tego nie rozumie to trudno.

Do tego, że nie wie co z nim zrobić doszedł sam … a rady o wyrzuceniu także wg. mnie są śmieszne … jeżeli chciałby wyrzucić to nie zakładałby tematu.

Nie lepiej sie zastanowić jak mu pomóc, niż sie spierać?

Do tematu: Próbowałeś z tym formatowaniem?

formatowanie nie idzie- komp sie zawiesza. A przez cmd i format h: wysakakuje błąd:

A więc formatować nie mogę. Ale myśle, że wystarczy wgrać soft, ale ludzie!! Pomóżcie z tym softem! !!

soft do wgrywania (flashowania) to nie problem , plik z updatem oprogramowania do mp3 to jest problem …