Nie działająca mysz bluetooth - co zrobić?

(Astalavista Teamspeak) #1

Więc mam taki problem :

Dzisiaj zakupiłem sobie za 83zł. myszkę bezprzewodową i nie mogę nie jak jej uruchomić :frowning: Baterie włożone,przycisk przesunięty na ON. W instrukcji mam napisane,że koło zegara [prawy dolny róg] powinna się pojawić ikonka bluetooth aby stworzyć nowe połączenie,lecz mi nie wyskakuje :frowning: Co zrobić w takiej sytuacji? Proszę o odpowiedź w temacie bądź o kontakt na GG 4487567

Posiadam mysz Trust MI-5700Rp oraz windowsa XP.

(Tomulus2) #2

Mój komputer>powinieneś na dole mieć "Moje miejsca interfejsu bluetooth", wchodzisz w to, następnie po lewej stronie masz taką opcje "Obejrzyj urządzenia w zasięgu" w chodzisz w to i powinien znaleźć myszkę, pokombinuj w tamtych opcjach i upewnij się że wszystko jest wszędzie powłączane, pozdro

(Astalavista Teamspeak) #3

Niestety,ale tego nie widzę :frowning: Mógłbyś się ze mną skontaktować na GG?

(xomo_pl) #4

ja mam viste i po zakupie klawy i myszy bezprzewodowych też nie chciały działać, uruchomiłem ubuntu live, tam działały, a że nie chciałomi się bawić szybko sformatowałem i zainstalowałem ponownie viste-już instalator wykrył zestaw:)

także jeśli możesz sprawdz na jakimś linuxie live jak działa w nim to sformatuj system najlepiej....

(Astalavista Teamspeak) #5

Dzięki wszystkim za pomoc,ale wystarczyło zakupić takie małe urządzonko wraz z płytąi działa :smiley: