Nie działające pliki po usuniętych plikach Service Packa

Witam, mam problem z plikami na dysku. Postanowiłem trochę przeczyścić komputer, użyłem programu Wise Disk Cleaner 5.71, który wykrył dużo błędów. Usunąłem większość problemów, ale zauważyłem, że sporo przeczyściło mi folder Windows. Załączam screena jak to teraz wygląda: http://img337.images…i/63133069.jpg/ Problem polega na tym, że usunęło mi np. folder $NtServicePackUninstall$ z folderem Spunist w środku. Po przywróceniu systemu niestety nie idzie, komputer działa poprawnie, ale martwię się, że jak będe potrzebował jakiś plików to nie mam z czego to przywrócić. Po przywracaniu systemu nie działają mi czcionki, folder LastGood zmienił się na LastGood(2), ale odmieniłem. Ponadto sprawdziłem czy jak będe chciał odinstalować gry systemowe, a potem je przywrocić - także nie działa. Powiedzcie mi co mam zrobić i czy ten program za dużo mi nie namieszał. Proszę o szybką poradę, gdyż trochę jestem zmartwiony tym faktem. Pozdrawiam.

PS: Czy mogę na to wgrać po prostu jeszcze raz service packa 3, żeby załatał luki ?

ten folder służy do odinstalowania SP3

pliki znajdują sie w C:\WINDOWS\ServicePackFiles

wgrać - nie

zainstalować - tak

P.S nie zakładaj tylu wątków w jednym temacie

:slight_smile:

Ok, czyi zainstalowanie service packa przywróci folder, ale czcionki i inne rzeczy z tym związane to muszę zbootować płytę i naprawić tak ?

na razie zainstaluj SP3

potem się zobaczy

:slight_smile: