Nie działające style dla Windows7 64-bit

Otóż mam taki problem pobieram style ze strony Microsoft i nie mogę ich użyć gdyż system nie może otworzyć tego pliku .Wcześniej pobrałem styl royale ze strony komputerświat fakt że jest to styl dla xp a ja mam w7 64bit.

Czy pobrane style są przeznaczone do Windowsa 7 czy do innej wersji systemu?

Jeżeli do Windowsa 7 wówczas wrzuć style do katalogu c:\windows\resources\themes . Następnie prawo-klik na pulpicie, z menu wybierz pozycję ‘Personalizacja’. Wgrany styl powinien pojawić się na liście, kliknij na niego - powinien zostać wówczas załadowany. Jeżeli wystąpi błąd podaj treść komunikatu.

Na 99.999999999999999999999999999999999998% nie zadziała, trzeba jeszcze podmienić uxtheme.dll i kilka innych plików.

Skorzystaj najpierw z tego, a dopiero potem baw się w zmiany stylów.

PS. Do takich celów polecam deviantArt.com :wink:

Pobierając ze strom MS ich kompozycje nie trzeba łatać plików systemowych :o

Łatanie jest wymagane tylko w przypadku Theme z DA i.t.p…

Style które pobieram to style dla W7 VvPQW.jpg

Daj mi link do tego stylu…

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … kies-theme

Znalazłem go sam, sprawdziłem, zadziałał bez problemu, przez dwuklik z automatu dodało i zmieniło kompozycję, zrób tak, jak masz RAR lub 7.zip to wypakuj ten theme-> skopiuj cały jego folder -> wklej jego zawartość w tę lokalizację:

C:\Users\Twoja nazwa użytkownika\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes

Powinien pojawić się w oknie personalizacji pod prawo klikiem na pulpicie :wink:

Nic z tego dalej to samo ale dzięki za poświęcony czas. :frowning:

Parwoklik na theme pack-> właściwości-> sprawdź jak jest ustawione skojarzenie plików-> powinno być “wspólna biblioteka dll powłoki systemu windows”-> jeżeli nie ma to ustaw-> jak-przywrocic-orginalne-skojarzenie-plikow-msstyle-t300019.html

Możliwe że będzie wymagany restart, przed zabawą zrób punkt przywracania, na wszelki wypadek :wink:

Morten ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Problem w tym że nic nie pomaga jak bym tych styli nie wypakowywał to czały czas ten sam problem .

***********************