Nie działający komputer fenix

Witam. Mam komputer marki Fenix od kilku dni borykam się z problemem przy graniu pojawił sie bład :

mniej więcej taki 

Po zrestartowaniu komputera dioda przy włączniku przestała sie świecić a na ekranie monitora nic sie nie pojawiało 

HELP! :smiley:

post-275207-0-65664800-1431883564_thumb.

Te zdjęcie czym robiłeś kalkulatorem?  Czyli komputer teraz się w ogóle nie włącza?

Popraw tytuł tematu na konkretny mówiący o problemie korzystając z opcji edytuj / użyj pełnego edytora przy poście otwierającym temat, inaczej temat wyląduje w koszu.

a jak to zrobić bo nie wiem 

Czego w tym nie rozumiesz ?

komputer sie włącza ale na monitorze nic nie widać 

Zmień temat wątku jak Cię już proszono. Prawdopodobnie padł zasilacz ewentualnie karta graficzna. 

Słychać jakieś szumy ale zmieniałem na standardową i nic to samo co wcześniej 

Co zmieniłeś na standardową? kartę graficzną podmieniłeś na inną?

pod piołem pod standardową

Co i pod czym zrobiłeś?

Oj nie tępcie tak chłopaka. Po pisowni i treści widać, że młody to się i się nie zna. Kuba, staraj się lepiej pisać, jak w szkole pisania nie ogarnąłeś to niech Ci ktoś sprawdza czy dobrze napisane bo się idzie makaronem pochlastać.

Ja zrozumiałem, że przepiął monitor na zintegrowaną kartę graficzną, samo przepięcie monitora nic nie da, trzeba zintegrowaną kartę włączyć w BIOSIE (Kuba, sam się tego nie tykaj)

Zwróć uwagę na sygnalizację dźwiękową przy włączaniu komputera, to charakterystyczne “Bip” tzn. ile jest sygnałów, krótkie przerywane czy ciągłe sygnały.

Co do tej miniatury, możliwe że RAM nie wyrabia. Napisz ile go masz w komputerze a potem zobaczymy.

dokładnie nie pamiętam ale było to chyba 8 gb

No fajnie, napisz jeszcze o tych bipach

@mag1cman - nikt nikogo nie tępi po prostu próbujemy dowiedzieć się czegoś więcej ale to jak rozmowa niemowy z głuchym choć oni szybciej by się dogadali. 

 

@kubagghhjj - proponuję Ci udać się do serwisu zapłacisz raz to może nauczysz się odpowiadać na zadane pytania a uwierz wydoją Cię kilka stówek wstawią kolejny “markowy” zasilacz :slight_smile:

Nie zgadzam sięz przedmówcą, ale też nie przeczę. Moim zdaniem gdyby to była kwestia zasilacza to nie byłoby nic słychać, ale ok, sa duzo lepsi ode mnie…