Nie działający Malwarybet-Anti-Malware

Witam

Wczoraj na moim komputerze zainstalował się Personal Shield Pro.Miałem iść dzisiaj kupić jakiś program,żeby ratować mój komputer ale po zorientowaniu się,że nie mam 38 wirusów tylko jednego,postanowiłem spróbować poradzić sobie sam zanim wydam ponad 100 zł. Oprócz ślamazarnej pracy IE inne programy nie działają,w tym i Microsoft Seciurity Essential.Pobrałem też kilka programów z internetu ale żaden nie chce działać.Jakby PSP je blokował. Nie działa też Malwarebytes-Anti[Malware. Co robić ? Pomocy

Dodane 12.09.2011 (Pn) 11:26

Co jakiś czas komputer się resetuje.Moja wiedza informatyczna jest na poziomie 1/10 i nie mam pojęcia o co chodzi(porady w internecie).Nie ma jakiegoś programu,który sam wszystko naprawi ?

Dodane 12.09.2011 (Pn) 11:31

Co jakiś program,skaner zainstaluje i chcę go włączyć to ten PSP informuje,że jest zainfekowany i blokuje jego otwarcie.

Postępuj według tego co podała jessica w tym linku personal-shield-pro-prosze-pomoc-t459468.html w swom 1-szym poście

poczytać

http://www.google.pl/search?q=Personal% … channel=np

falszywy-antywirus-personal-shield-pro-t452564.html

z tym programem ostrożnie najpierw poczytać

ComboFix

http://www.dobreprogramy.pl/ComboFix,Pr … 15526.html

Instrukcja użycia programu ComboFix

http://www.bleepingcomputer.com/combofi … a-combofix

http://www.google.pl/search?q=ComboFix% … channel=np

przy odrobinie szczęścia RKill powinien zablokować szkodliwe procesy,

http://www.programosy.pl/program,rkill.html

dopiero wtedy proszę użyć Malwarebytes lub Remove Fake Antywirus

http://freeofvirus.blogspot.com/2009/05 … us-10.html

jeśli to nie pomoże to wtedy należy skorzystać z OTL

info

Formatowanie dysku odpada-straciłbym całą muzykę,zdjęcia,etc. Co do RKill. PSP też blokuje jego pracę.Co do tych loginów,wklejania i OTl.To jak pisałem to dla mnie czarna magia.

Dodane 12.09.2011 (Pn) 16:31

Szkodliwe procesy,działające na naszym komputerze,moga także blokować narzędzie RKill…dlatego producent kilka plików zawierających program…Kilka próbowałem i komunikat “Zablokowałem ten program bo mi szkodzi”-z wyrazami szacunku PSP.

Dodane 12.09.2011 (Pn) 16:41

Szkodliwe procesy,działające na naszym komputerze,moga także blokować narzędzie RKill…dlatego producent kilka plików zawierających program…Kilka próbowałem i komunikat “Zablokowałem ten program bo mi szkodzi”-z wyrazami szacunku PSP.

Dodane 12.09.2011 (Pn) 17:15

Czy da się coś zrobić,żeby ten RKill nie był blokowany przez PSP ?

Dodane 12.09.2011 (Pn) 17:27

A gdyby nie udało mi się samemu poradzić to czy program typu Norton,Kasperski w formie CD załatwi problem ? Wyczyści komputer z PSP i naprawi go w 100% sam bez innych dodatkowych czynności ?

Dodane 12.09.2011 (Pn) 17:39

Jaki program najlepiej wybrać do takiego problemu,który zagwarantuje 100% skuteczność ?

Czy Ty aby czytasz wszystko co tutaj piszą (podają w linkach) Wejdź w tryb awaryjny windows instrukcja http://www.cybertrash.pl/Tata/Wiedza/tr … ryjny.html Ty robisz to sposobem opisanym w punkcie 1

Następnie spróbuj uruchomić Malwarebytes Jak się uda wykonaj pełne skanowanie usuń co znajdzie pokaż raport na forum Po tym Zrestartuj komputer i uruchom go normalnie

ComboFix.Chyba bdb ale z moją wiedzą i z tymi zagrożeniami szczególnie dla takiego amatora to już oczami wyobraźni widziałem wyczyszczony całkowicie z mojego ja komputera. Taki powszechny problem a rozwiązania takie skomplikowane dla zwykłego użytkownika komputera.

Jaki Combofix Przeczytaj uważnie mój pierwszy post Jak nie uruchomisz Malwarebytes w trybie awaryjnym pisz