Nie idzie zainstalować sterowników do pada

Cześć, kiedyś po zakupie pada normalnie instalowałem sterowniki z płytki i pad normalnie działał. Potem przestałem go używać, przez jakieś 4 miesiące odpoczywał sobie w szufladzie. Kilka dni temu chciałem sobie pograć na nim, i zdziwiłem się bo nie było zainstalowanych sterowników do pada i pad nie działał. Pomyślałem że coś po prostu się zrombało, więc podłączyłem pada, włożyłem płytkę ze sterownikami i instaluje. Na początku, po włączeniu instalatora wyskakuje taki komunikat “Please make sure that you have installed the DirectX 7.0 or above before instaling the driver” (dziwne bo przecież mam zainstalowanego Directa 9) Dobra klikam OK, i kolejny komunikat “The driver is already existed! YES to reinstall the drive, NO to remove the driver.” i są dwa przyciski Tak i Nie. Reinstalacja nie pomaga, pad nie pojawia się na liście kontrolerów gier, a kiedyś tam był. Kiedyś nie wyskakiwał żaden komunikat i instalowało się normalnie.

Nie pomaga ściągnięcie sterowników z strony producenta, taki sam problem jak z tymi z płytki.

Mój pad to Vakoss GP-3321

Proszę o pomoc, jak zainstalować tego pada żeby działał jak dawniej.

Pozdrawiam

Po podłączeniu sprawdź w menadżerze urządzeń czy nie ma znaków zapytania.

Powinien działać, ale nie działa, reinstalacja sterowników nie pomaga! Dirext 9 jest na bank. Zmiana portu też nie pomaga. W menadżerze urządzeń po podłączeniu pada pokazuje się coś dziwnego: Urządzenie USB interfejsu HID, a przy ikonce tego jest takie małe żółte kółko z wykrzyknikiem.