Nie instalujący sie dreamscene na win 7

(superbike08) #1

instaluje dreamscene uruchamiam oczywiście jako administrator i ciągle pokazuje się to..... beztytuutf.th.jpg

Już nie wiem co robić.....

Ściągnąłem już 150 najrozumniejszych instalatorów i w każdym to samo ....

(tores1977) #2

Uruchom jako administrator tę instalacje,

(Kwalimir) #3

Ostatecznie gdyby nie działało możesz też spróbować tego:

DreamRender

(superbike08) #4

pisałem że uruchamiam jako admin...... eh.. ludzie czytajcie to co jest napisane...

(Kubakuderski) #5

Może spróbuj za pomocą Sunrise Seven - u mnie tylko z jego poziomu podziałało...

(superbike08) #6

to nie działa

a jak instaluje, to to po instalcji nawet explorer się nie wyłącza.Grzebie w opcjach, to jest zaznaczone "włącz rozszerzenia dreamscene" więc, jakieś propozycje ??

(Plgracz) #7

(superbike08) #8

nie działają linki .... do pobrania

(Plgracz) #9

Wyszukaj przez Google na RapidShare Windows7-dreamscene.exe Powinieneś znaleźć bez problemu. Instalacja jak podanym artykule.

Pozdrawiam

(Sebulator808) #10

qrcze ja mam to samo co przedmówca

robilem juz wszystko i ciągle wyskakuje ... "you must run program as admini....."

Już nie wiem co robić.....

Ściągnąłem już 150 najrozumniejszych instalatorów i w każdym to samo ....

pliz help !!

(Plgracz) #11

(superbike08) #12

boże, ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie, a jak myślisz wislakKR ?? wiesz nie próbował, jest oczywiste że próbował .......

(Plgracz) #13

Gdyby to było takie oczywiste to DreamScene by się zainstalował tak samo jak u mnie i u większości użytkowników.

(superbike08) #14

ale się nie instaluje, i co na to poradzić :frowning:

(Plgracz) #15

http://rs262.rapidshare.com/files/30505 ... mScene.exe tu jest w pełni działający plik. Uruchomić jako administrator i po chwili można się cieszyć działającym DreamScene (u mnie na Win 7 Ultimate PL 32bit).

Pozdrawiam

(superbike08) #16

oświadczam że to nie działa :wink: