Nie laczy mi sie strona nasza-klasa Pomocy!

Witam! od jakiegos tygodnia nie moge wejsc na nasza-klase.pl. Stawialm system na nowo to nie pomoglo tez. Internet mam w pleyu. Strona jest biala a po lewej stronie w rogu napisane; "Przesylanie danych z static.nasza-klasa.pl

Pomocy!!

Dostawca/Administrator Cię zablokował lub jak ktoś wcześniej napisał NK.

Sprawdzałeś na innej przeglądarce?

Łączysz się przez router może?

Strona w ogóle się nie ładuje, czy nie ładuje się po zalogowaniu i stoi na http://nasza-klasa.pl/#main? U mnie czasami zdarza się, że po zalogowaniu strona główna się “wiesza” i pomaga jedynie wejście na czyjś profil z zapisanego linku i wtedy wszystko już rusza.

Pozdrawiam!

hahaha…

Spróbuj różnymi przeglądarkami.Łączy się pewnie przez modem.Dziwna sprawa.Nic nie powinno tej strony blokować hmm… Bo nk banuje na konta,nie na IP.Bo jakby banowali na IP to inni domownicy,którzy nic nie zrobili, przy okazji zalogować by się nie mogli.Ja bym spróbował zainstalować Twoj internet u innej osoby,na innym komputerze.

Jakiej przeglądarki używasz? Wyczyść prywatne dane

Umywam mozilla ale instalowalam inne i tez nic… Rowniez moj internet bl instalowany na komputerze mojego brata i tam normalnie wchodzil…

Dodane 13.12.2009 (N) 12:23

jeszcze jedno strona nie laduje sie wpisuje nasza klasa i jest cale biale wogole nic nie ma…

sztybelek2911 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Oty Kosz

“Ręczne” rozwiązanie tego problemu:

  • wchodzimy na nk.pl na strone logowania (jeśli masz ustawione automatyczne logowanie, wyczyść dane w przeglądarce)

  • klikamy w “zaloguj” i czekamy na na ukazanie się następującego napisu na dolnym pasku przeglądarki: przesyłanie danych z xstaticnk-net.pl czy coś w tym stylu :wink:

  • teraz klikamy w jedno z ostatnjio dodanych zdjęć (po prawej na tej samej stronie, gdyż zapewe strona główna się nie ładuje)

  • oglądamy foto :smiley:

  • teraz możemy oglądać wszystkie strony z wyjątkiem strony głównej :slight_smile:

Troche nie informatyczne ale wynalazłem je sam przez przypadek i działa :smiley:

Pisałem dokładnie o tym samym :slight_smile:

Pozdrawiam!

No i lipa już ten sposób nie działa, gdyż teraz na każdej stronie jest przesyłanie z static.naszaklasa.pl

:evil: :evil: :evil:

masz moze jakis program do blokowanie reklam?np ad muncher?

//edit

jak tak to wylacz filtrowanie (PPM na ikonie na pasku zadan>disable filtering-to jest do admunchera)

potem sprobuj wejsc na nk i wylaczyc nktalk,mialem taki problem i tak go rozwiazalem.mam nadzieje ze Ci pomoglem bo nie mialem wiecej info na ten temat i w ciemno pisalem instrukcje :smiley: potem powinienes moc wlaczyc z powrotem ad munchera

Nie mam żadnego programu do blokowania reklam

A trybie awaryjnym mozilli to samo?

może ta porada okaże się skuteczna

nie-dziala-pierwsza-strona-naszej-klasie-t373179.html

:slight_smile:

ok spoko tylko teraz jest problem, bo ten program to trial i działa tylko przez 30 dni