Nie ładują się strony: google, youtube, facebook


(Macpra) #1

Witam. Nie ładują się strony: google, youtube, facebook. Pewnie jeszcze jakieś by się znalazły,ale głównie chodzi o te strony. Na Firefox po wpisaniu adresu google.pl pokazuje się strona o tutule "Mozilla Firefox Web Browser - Check for updates", w pasku adresu wciąż widnieje google.pl, a w treści jest Potwierdzenie, że firefox jest aktualny i FAQ.

Log z OTL - http://www.wklej.org/id/1166074/

Extras z OTL - http://www.wklej.org/id/1166077/

Proszę o pomoc.


(Acorus) #2

Odinstaluj SweetIM for Messenger 3.7,Pandora Service,AVG Security Toolbar,DealBulldog Toolbar Toolbar,FreeOnlineRadioPlayerRecorder V1 Toolbar.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow ... adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt


(Macpra) #3

Usunąłem część tego o czym pisałeś. Mam problem z:

  1. SweetIM for Messenger 3.7 - przy próbie odinstalowania dostaję komunikat:

"The feature you are trying to use is on a network resource that is unavailable.

Click OK to try again, or enter an alternate path to a folder containing the installation package 'SweeIMSetup.msi' in the box below."

Przeszukałem cały dysk, nie mam tego pliku.

  1. AVG Security Toolbar - po potwierdzeniu, że na pewno chcę usunąć pasek narzędzi AVG Toolbar oraz ochronę AVG Secure Search dostaję komunikat:

"Żądana akcja nie została ukończona. Spróbuj ponownie później." Próbowałem znaleźć coś na ten temat. Znalazłem wskazówki, aby coś zmienić podczas instalacji AVG. Problem w tym, że nie korzystam z antywirusa AVG. Korzystam z avasta i nie mam takiej opcji.


(Acorus) #4

Wykonaj resztę.


(Macpra) #5

Zrobione. Z tego co sprawdziłem, to strony ładują się. Chyba się udało, ale proszę rzuć jeszcze okiem na log.

Log: http://www.wklej.org/id/1167289/


(Acorus) #6

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.


(Macpra) #7

Piszę z telefonu. Laptop chyba zawieszony. Po kliknięciu wykonaj skrypt pojawił się na dole w pasku statusu w OTL napis: Killing processes. DO NOT INTERRUPT. I tak trwa to juz kilka minut. Znikł na dole pasek windowsa, komputer mie reaguje na nic. Resetowac? Jesli tak, to co wykonać po restarcie?


(Acorus) #8

Wykonaj usuwanie w trybie awaryjnym.


(Macpra) #9

W trybie awaryjnym poszło. Rozumiem, że skoro OTL po sobie posprzątał i go nie ma, to więcej logów nie potrzeba. Jeśli tak, to w takim razie bardzo serdecznie Ci dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam!