Nie ma dźwięku

Witam od jakiegos czasu niemam dzwieku slysze tylko taki dzwiek jakby z dos-u , zrobilo mi sie to po tym jak chcialem wlaczyc nero imagedrive w tym czasie sluchalem winampa i nagle mi sie wylaczyl dzwiek i jak chce wlaczyc jakas muzyke to mam blad ze niewykrywa mojej karty muzycznej , odinstalowalem i zainstalowalem wszystkie sterowniki jakie mialem dalej to samo , ten problem dotyczy sie tez gier zadna mi niechodzi pisze ze niewykrywa mi karty muzycznej :confused: POMOCY z gory dziekuje Pozdrawiam

Złączono Posta : 21.10.2005 (Pią) 17:13

aaa chcialem dodac ze jak wchodze w : panel sterowania>dzwieki- to mam wszystko takie przezroczyste nie biale ze moge zmieniac i pisze brak urzadzen audio :confused:

wejdź w manadżer urządzeń i sprawdź co i jak

karta zintegrowana czy PCI :?:

ac’97 ja sie nieznam tak na tym ale to jest zintegrowana z plyta glowna via a w menadzer urzadzen pisze ze wszystko dziala poprawnie w zakladce kodery audio wiec ja juz niewiem :confused:

bardziej chodzi mi o to czy w Manadżerze Urządzeń są jakies urządzenia audio :roll:

jeśli są to usuń je i zrób restart…

no usunalem>resartowalem kompa>znowu zainstalowalem stery i to samo w zakladce dzwieki – brak urzadzen audio :confused: